660765-2023 - Wettbewerb
Niederlande – Lehrmittel – Leermiddelen VO
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Leermiddelen VO
Beschreibung: De aan te besteden opdracht wordt als volgt gedefinieerd: Opdrachtnemer dient de voortgezet onderwijs school (ongeveer 500 VMBO leerlingen) van SintLucas te voorzien in de leermiddelen welke relevant zijn voor het voortgezet onderwijs. Onder leermiddelen wordt verstaan (digitale) methoden, leermiddelen en licenties. Opdrachtnemer verhuurt (waar nog mogelijk), verkoopt, levert, distribueert, beheert (opslag van leermiddelen waar mogelijk en nodig) en neemt leermiddelen in, waarbij zoveel mogelijk wordt ingezet op een dienstverlenend karakter. Opdrachtgever behoudt zich het recht voor om onderwijsmethodes en -materialen die Opdrachtnemer niet levert/kan leveren bij derden af te nemen. De maximale omvang van de opdracht is, op basis van cijfers uit de afgelopen jaren, € 350.000 inclusief btw en zo nauwkeurig mogelijk bepaald. Vanwege de voorgenomen groei van het aantal leerlingen naar 600 zetten we in op een opdrachtwaarde van € 400.000 inclusief btw voor de komende 4 jaar. Indien de opgegeven omvang eerder wordt gerealiseerd dan de einddatum van de raamovereenkomst, eindigt deze van rechtswege en wordt de opdracht (voortijdig) opnieuw aanbesteed. Aan dit bedrag kunnen geen rechten worden ontleend.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39162100 Lehrmittel
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Leermiddelen
Interne Kennung: 1