2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rámcová dohoda - vesta balistická skrytá TBO 2CZ/TON II“
Beschreibung: Předmětem zadávacího řízení je uzavření rámcové dohody na dodávky vesty balistické skryté TBO 2CZ/TON II v počtu 4 000 souprav.
Interne Kennung: PPR-37414/ČJ-2023-990640
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35815100 Kugelsichere Westen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Rámcová dohoda - vesta balistická skrytá TBO 2CZ/TON II
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 11. Výhrada změny závazku Zadavatel si v souladu s § 131 odst. 5 ZZVZ ve spojení s § 100 odst. 1 a 2 ZZVZ vyhrazuje následující možné změny závazku po dobu trvání smlouvy rámcové dohody a smluv uzavřených na základě rámcové dohody. 11.1. Inflační doložka Centrální zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje nárok na změnu ceny v průběhu plnění rámcové dohody za níže uvedených a specifikovaných podmínek. Nabídnuté jednotkové ceny uvedené v rámcové dohodě lze na žádost vybraného dodavatele navýšit z důvodu inflace, a to po uplynutí jednoho (1) roku od platnosti rámcové dohody, až do doby konce platnosti rámcové dohody. (příklad: rámcová dohoda bude uzavřena 1. 6. 2023, jeden rok od účinnosti rámcové dohody je 1. 6. 2024, dodavatel může od 2. 6. 2024 zažádat o navýšení ceny). Nabídnuté jednotkové ceny lze zvýšit pouze tehdy, když inflace přesáhne výši 2 % a maximálně o částku ve výši inflace. Inflací se rozumí meziroční inflace měřená vzrůstem úhrnného indexu spotřebitelských cen plnění a služeb, kterou udává každým kalendářním rokem Český statistický úřad za rok předcházející, vyjádřená v procentech. 11.2. Prodloužení platnosti rámcové dohody Zadavatel si na základě § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje možnou změnu závazku v podobě prodloužení platnosti rámcové dohody upravené v jejím čl. 4 odst. /1/, a to v případě, že dodavatel nebude schopen splnit předmět plnění rámcové dohody z důvodu vyšší moci.