660792-2026 - Wettbewerb
Polen – Softwarepaket und Informationssysteme – Zakup systemu informatycznego transportu publicznego w Rybniku
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup systemu informatycznego transportu publicznego w Rybniku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń elektronicznych, współpracujących ze sobą wzajemnie oraz z otoczeniem, wraz z niezbędnym oprogramowaniem do tych urządzeń. Urządzenia wraz z oprogramowaniem w dalszej części niniejszego dokumentu, a także w innych dokumentach dotyczących sprawy, określane są mianem systemu IT bądź systemu IT dla PTZ. Ilekroć mowa będzie o operatorze systemu IT oznacza to osobę, która dokonuje zapisów w systemie IT w ramach uprawnień nadanych przez administratora (np. zmiana czasu przeznaczonego na przejazd pomiędzy kolejnymi stanowiskami przystankowymi w ramach położonych obok siebie zespołów przystankowych w określonej porze określonego typu dnia). Operatorem systemu IT może być pracownik urzędu miasta jako organizatora publicznego transportu zbiorowego, a także pracownik operatora publicznego transportu zbiorowego. Szczegółowy zakres zamówienia precyzuje SWZ z załącznikami.
Interne Kennung: ZP.271.6.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48813100 Elektronische Anzeigetafeln, 48813200 Systeme zur Echtzeit-Passagierinformation, 32000000 Rundfunk- und Fernsehgeräte, Kommunikations- und Fernmeldeanlagen und Zubehör, 32441100 Fernmessüberwachungssystem, 32260000 Datenübertragungsanlagen, 30236200 Datenverarbeitungsanlagen, 30233300 Chipkartenleser, 32580000 Datenanlagen, 30000000 Maschinen, Material und Zubehör für Büro und Computer, außer Möbeln und Softwarepaketen, 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 30233100 Computerspeichereinheiten
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48813200 Systeme zur Echtzeit-Passagierinformation, 48813100 Elektronische Anzeigetafeln, 32000000 Rundfunk- und Fernsehgeräte, Kommunikations- und Fernmeldeanlagen und Zubehör, 32441100 Fernmessüberwachungssystem, 32260000 Datenübertragungsanlagen, 30236200 Datenverarbeitungsanlagen, 30233300 Chipkartenleser, 32580000 Datenanlagen, 30000000 Maschinen, Material und Zubehör für Büro und Computer, außer Möbeln und Softwarepaketen, 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 30233100 Computerspeichereinheiten
660792-2026 - Competition
Poland – Software package and information systems – Zakup systemu informatycznego transportu publicznego w Rybniku
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: ZP.271.6.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 48000000 Software package and information systems
Additional classification (cpv): 48813100 Electronic bulletin boards, 48813200 Real-time passenger information system, 32000000 Radio, television, communication, telecommunication and related equipment, 32441100 Telemetry surveillance system, 32260000 Data-transmission equipment, 30236200 Data-processing equipment, 30233300 Smart card readers, 32580000 Data equipment, 30000000 Office and computing machinery, equipment and supplies except furniture and software packages, 30200000 Computer equipment and supplies, 30233100 Computer storage units
5. Lot
Lot: LOT-0001
Additional classification (cpv): 48813200 Real-time passenger information system, 48813100 Electronic bulletin boards, 32000000 Radio, television, communication, telecommunication and related equipment, 32441100 Telemetry surveillance system, 32260000 Data-transmission equipment, 30236200 Data-processing equipment, 30233300 Smart card readers, 32580000 Data equipment, 30000000 Office and computing machinery, equipment and supplies except furniture and software packages, 30200000 Computer equipment and supplies, 30233100 Computer storage units
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 48000000 Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
Szacowany okres obowiązywania
Data początkowa: 05/11/2026
Data zakończenia trwania: 02/11/2027
Informacje ogólne