660793-2026 - Wettbewerb
Polen – Fensterreinigung – Usługa mycia okien oraz elewacji w budynkach administrowanych przez Biuro Gospodarczo-Logistyczne, oraz jednostkach i wydziałach Uniwersytetu Warszawskiego, zlokalizowanych na terenie Warszawy
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa mycia okien oraz elewacji w budynkach administrowanych przez Biuro Gospodarczo-Logistyczne, oraz jednostkach i wydziałach Uniwersytetu Warszawskiego, zlokalizowanych na terenie Warszawy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa mycia okien oraz elewacji w budynkach administrowanych przez Biuro Gospodarczo-Logistyczne oraz jednostkach i wydziałach Uniwersytetu Warszawskiego, zlokalizowanych na terenie Warszawy (części 1-3)
Interne Kennung: POUZ-361/181/2026/DZP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90911300 Fensterreinigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część pierwsza: Usługa mycia okien oraz elewacji w budynkach administrowanych przez Biuro Gospodarczo-Logistyczne, oraz jednostkach i wydziałach Uniwersytetu Warszawskiego, zlokalizowanych na terenie Warszawy
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest mycie okien w budynkach administrowanych przez Biuro Gospodarczo-Logistyczne UW, znajdujących się w Warszawie, o łącznej powierzchni 16109 m2. Większość okien stanowią okna nietypowe, wysokie, trudnodostępne, podwójne. Są również okna z zamontowanymi kratami.
Interne Kennung: 1. POUZ-361/181/2026/DZP
Los: LOT-0002
Titel: Część druga: Usługa mycia okien oraz elewacji w budynkach administrowanych przez Biuro Gospodarczo-Logistyczne, oraz jednostkach i wydziałach Uniwersytetu Warszawskiego, zlokalizowanych na terenie Warszawy
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa mycia okien oraz elewacji w poszczególnych budynkach jednostek oraz wydziałach Uniwersytetu Warszawskiego, znajdujących się w Warszawie o łącznej powierzchni 6 786,24 m2.
Interne Kennung: 2. POUZ-361/181/2026/DZP
Los: LOT-0003
Titel: Część trzecia: Usługa mycia okien oraz elewacji w budynkach administrowanych przez Biuro Gospodarczo-Logistyczne, oraz jednostkach i wydziałach Uniwersytetu Warszawskiego, zlokalizowanych na terenie Warszawy
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa mycia okien oraz elewacji w poszczególnych budynkach na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, znajdujących się w Warszawie, przy ul. Szturmowej 1/3 o łącznej powierzchni 13600,00 m2.
Interne Kennung: 3. POUZ-361/181/2026/DZP
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90911300 Window-cleaning services
Place of performance
Postal address: ul. Krakowskie Przedmieście 26/28 Warszawa Warszawa
Town: Warszawa
Postcode: 00-927
Country subdivision (NUTS): Miasto Warszawa (PL911)
660793-2026 - Procedura konkurencyjna
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Usługi
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: POUZ-361/181/2026/DZP
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 90911300 Usługi czyszczenia okien
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: 1. POUZ-361/181/2026/DZP
Część zamówienia: LOT-0002
Wewnętrzny identyfikator: 2. POUZ-361/181/2026/DZP
Część zamówienia: LOT-0003
Wewnętrzny identyfikator: 3. POUZ-361/181/2026/DZP