660800-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Möbel – Slovácké muzeum Uherské Hradiště – Stavební úpravy v budově Galerie – interiérové vybavení
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSlovácké muzeum Uherské Hradiště – Stavební úpravy v budově Galerie – interiérové vybavení
BeschreibungPředmětem plnění zadávané veřejné zakázky je kompletní dodávka interiéru (demontáž a likvidace stávajícího vybavení, zabezpečení jednotlivých prvků interiéru, jejich doprava na místo určení, instalace, montáž do jednotlivých určených místností, jejich uvedení do provozu a úklid po instalaci, včetně odstranění obalů a jiných odpadů vzniklých činností dodavatele a závěrečný úklid míst dotčených činností dodavatele). Detailní popis předmětu a podmínek plnění veřejné zakázky je uveden v návrhu Obchodních podmínek – Návrh smlouvy (příloha č. 1 zadávací dokumentace) a v projektové dokumentaci (příloha č. 6 zadávací dokumentace).
Interne KennungVZ/2025/03
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39290000 Diverse Einrichtungsgegenstände, 31500000 Elektrische Lampen und Leuchten, 32321000 Fernsehbildprojektionseinrichtungen, 45316000 Installation von Beleuchtungs- und Signalanlagen
5. Los
LosLOT-0001