2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa materiałów papierniczych
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia jest: dostawa materiałów papierniczych na potrzeby Policji garnizonu małopolskiego w latach 2026-2027. 2) Szczegółowe określenie asortymentu i ilości zamówienia znajduje się w załączniku nr 2 do SWZ - Formularz cenowy (opis przedmiotu zamówienia). 3) Papier biurowy (poz. 21, 22 i 30) musi spełniać normy ISO 9001 oraz wymagania dla papierów trwałych (archiwizowanie) określone przez normę PN-EN ISO 9706:2001 „Informacja i dokumentacja – papier do dokumentów – wymagania trwałości” lub normę równoważną. 4) Miejscem dostaw są magazyny Zamawiającego zlokalizowane na terenie Krakowa: magazyn KWP w Krakowie – ul. Mogilska 109 magazyn KMP w Krakowie – ul. Siemiradzkiego 24 magazyn KPP w Krakowie – ul. Łokietka 205. 5) Zamawiający wymaga min. 12-miesięcznej gwarancji na dostarczony towar, licząc od daty danej dostawy, ale nie krótszej niż gwarancja producenta.
Interne Kennung: ZP.105.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30197630 Druckpapier
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia jest: dostawa materiałów papierniczych na potrzeby Policji garnizonu małopolskiego w latach 2026-2027. 2) Szczegółowe określenie asortymentu i ilości zamówienia znajduje się w załączniku nr 2 do SWZ - Formularz cenowy (opis przedmiotu zamówienia). 3) Papier biurowy (poz. 21, 22 i 30) musi spełniać normy ISO 9001 oraz wymagania dla papierów trwałych (archiwizowanie) określone przez normę PN-EN ISO 9706:2001 „Informacja i dokumentacja – papier do dokumentów – wymagania trwałości” lub normę równoważną. 4) Miejscem dostaw są magazyny Zamawiającego zlokalizowane na terenie Krakowa: magazyn KWP w Krakowie – ul. Mogilska 109 magazyn KMP w Krakowie – ul. Siemiradzkiego 24 magazyn KPP w Krakowie – ul. Łokietka 205. 5) Zamawiający wymaga min. 12-miesięcznej gwarancji na dostarczony towar, licząc od daty danej dostawy, ale nie krótszej niż gwarancja producenta. 6) Zawarcie umowy ramowej nie pozbawia Zamawiającego prawa do zamawiania przedmiotowych dostaw w drodze odrębnych postępowań o udzielenie zamówienia publicznego w przypadku gdy Zamawiający stwierdzi brak zainteresowania składaniem ofert Wykonawczych ze strony Wykonawców objętych umową ramową lub w innych uzasadnionych przypadkach.. 7)Umowa ramowa będzie obowiązywać od dnia zawarcia ale nie wcześniej niż od 5 stycznia 2026 r. do 31 grudnia 2027 r. 8) Terminy realizacji zamówień cząstkowych: a) do 10 dni kalendarzowych od daty złożenia oświadczenia o gotowości do wykonania zlecenia na warunkach określonych w umowie ramowej; b) do 21 dni kalendarzowych od daty zawarcia umowy dostawy.