See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Izvajanje storitev posebnih linijskih prevozov šoloobveznih otrok na območju občine Gorenja vas - Poljane
Beschreibung: Predmet javnega naročila je izvajanje storitev posebnih linijskih prevozov šoloobveznih otrok na območju občine Gorenja vas - Poljane. Storitve, ki so predmet javnega naročila se oddajajo za obdobje štirih šolskih let, predvidoma od 1. 9. 2026 do 24. 6. 2030.
Interne Kennung: JN-75551
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60130000 Personensonderbeförderung (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Posebni linijski prevozi – OŠ Poljane (I)
Beschreibung: Predmet javnega naročila je izvajanje storitev posebnih linijskih prevozov šoloobveznih otrok na območju občine Gorenja vas - Poljane za sklop (I)
Interne Kennung: 575995
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60130000 Personensonderbeförderung (Straße)
Los: LOT-0002
Titel: Posebni linijski prevozi – OŠ Gorenja vas (II)
Beschreibung: Predmet javnega naročila je izvajanje storitev posebnih linijskih prevozov šoloobveznih otrok na območju občine Gorenja vas - Poljane za sklop (II)
Interne Kennung: 575996
Los: LOT-0003
Titel: Posebni linijski prevozi – OŠ Gorenja vas (III)
Beschreibung: Predmet javnega naročila je izvajanje storitev posebnih linijskih prevozov šoloobveznih otrok na območju občine Gorenja vas - Poljane za sklop (III)
Interne Kennung: 575997
Los: LOT-0004
Titel: Posebni linijski prevozi – OŠ Gorenja vas (IV)
Beschreibung: Predmet javnega naročila je izvajanje storitev posebnih linijskih prevozov šoloobveznih otrok na območju občine Gorenja vas - Poljane za sklop (IV)
Interne Kennung: 575998
Los: LOT-0005
Titel: Posebni linijski prevozi – OŠ Gorenja vas in OŠ Poljane
Beschreibung: Predmet javnega naročila je izvajanje storitev posebnih linijskih prevozov šoloobveznih otrok na območju občine Gorenja vas - Poljane za sklop OŠ Gorenja vas in OŠ Poljane
Interne Kennung: 575999
Los: LOT-0006
Titel: Posebni linijski prevozi – OŠ Gorenja vas (VI)
Beschreibung: Predmet javnega naročila je izvajanje storitev posebnih linijskih prevozov šoloobveznih otrok na območju občine Gorenja vas - Poljane za sklop (VI)
Interne Kennung: 576000
Los: LOT-0007
Titel: Posebni linijski prevozi – OŠ Gorenja vas (VII)
Beschreibung: Predmet javnega naročila je izvajanje storitev posebnih linijskih prevozov šoloobveznih otrok na območju občine Gorenja vas - Poljane za sklop (VII)
Interne Kennung: 576001
Los: LOT-0008
Titel: Posebni linijski prevozi – OŠ Gorenja vas (VIII)
Beschreibung: Predmet javnega naročila je izvajanje storitev posebnih linijskih prevozov šoloobveznih otrok na območju občine Gorenja vas - Poljane za sklop (VIII)
Interne Kennung: 576002
Los: LOT-0009
Titel: Posebni linijski prevozi – OŠ Poljane (IX)
Beschreibung: Predmet javnega naročila je izvajanje storitev posebnih linijskih prevozov šoloobveznih otrok na območju občine Gorenja vas - Poljane za sklop (IX)
Interne Kennung: 576003
Los: LOT-0010
Titel: Posebni linijski prevozi – OŠ Gorenja vas - Sovodenj
Beschreibung: Predmet javnega naročila je izvajanje storitev posebnih linijskih prevozov šoloobveznih otrok na območju občine Gorenja vas - Poljane za sklop Sovodenj
Interne Kennung: 576004
Los: LOT-0011
Titel: Posebni linijski prevozi – OŠ Poljane (XI)
Beschreibung: Predmet javnega naročila je izvajanje storitev posebnih linijskih prevozov šoloobveznih otrok na območju občine Gorenja vas - Poljane za sklop (XI)
Interne Kennung: 576005
Los: LOT-0012
Titel: Posebni linijski prevozi – OŠ Poljane – Javorje
Beschreibung: Predmet javnega naročila je izvajanje storitev posebnih linijskih prevozov šoloobveznih otrok na območju občine Gorenja vas - Poljane za sklop Javorje
Interne Kennung: 576006
Los: LOT-0013
Titel: Posebni linijski prevozi – OŠ Jela Janežiča (XIII)
Beschreibung: Predmet javnega naročila je izvajanje storitev posebnih linijskih prevozov šoloobveznih otrok na območju občine Gorenja vas - Poljane za sklop (XIII)
Interne Kennung: 576007