660837-2026 - Wettbewerb
Polen – Feuerwehrfahrzeuge – Dostawa 1 średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego z napędem 4x2 GBA z kabiną 6-osobową
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa 1 średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego z napędem 4x2 GBA z kabiną 6-osobową
Beschreibung: 1 Przedmiotem zamówienia jest dostawa 1 nowego średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego z napędem 4x2 GBA z kabiną 6-osobową. Dostarczony samochód musi być wolny od wszelkich wad i uszkodzeń, musi posiadać odpowiednie okablowanie, zasilacze oraz wszystkie inne komponenty, zapewniające właściwą instalację i użytkowanie (np. przewody zasilające itp.). Wykonawca zobowiązany jest do prawidłowego wykonania przedmiotu zamówienia zgodnie z wymaganiami określonymi w SWZ i w umowie, zasadami wiedzy technicznej i należytej staranności, oraz zgodnie z aktualnymi normami i z obowiązującymi przepisami. Dostarczony wóz strażacki winien posiadać pełny bak paliwa, a także pełny zbiornik środka pianotwórczego oraz płyny eksploatacyjne. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (Minimalne wymagania techniczno – użytkowe) oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia, który stanowi Załącznik Nr 1 do SWZ oraz projektowane postanowienia umowy, które stanowią Załącznik Nr 3 do SWZ.
Interne Kennung: OSP 1/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zgodnie z art. 138 ust 4 Ustawy Prawo zamówień publicznych Zamawiający skrócił termin składania ofert, gdyż składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa 1 nowego średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego z napędem 4x2 GBA z kabiną 6-osobową. Dostarczony samochód musi być wolny od wszelkich wad i uszkodzeń, musi posiadać odpowiednie okablowanie, zasilacze oraz wszystkie inne komponenty, zapewniające właściwą instalację i użytkowanie (np. przewody zasilające itp.). Wykonawca zobowiązany jest do prawidłowego wykonania przedmiotu zamówienia zgodnie z wymaganiami określonymi w SWZ i w umowie, zasadami wiedzy technicznej i należytej staranności, oraz zgodnie z aktualnymi normami i z obowiązującymi przepisami. Dostarczony wóz strażacki winien posiadać pełny bak paliwa, a także pełny zbiornik środka pianotwórczego oraz płyny eksploatacyjne. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (Minimalne wymagania techniczno – użytkowe) oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia, który stanowi Załącznik Nr 1 do SWZ oraz projektowane postanowienia umowy, które stanowią Załącznik Nr 3 do SWZ.
Menge: 1 Stück
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje opcji
660837-2026 - Procedura konkurencyjna
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Dostawy
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: OSP 1/2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: tak
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 34144210 Wozy strażackie
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Ilość: 1 sztuka
Opcje:
Opis opcji: Zamawiający nie przewiduje opcji