2. Verfahren
Verfahren
Titel: Väikesõidukite pesulateenus Tartumaal 2026-2028
Beschreibung: Seotud hanke eesmärk on sõlmida hankeleping kaheks aastaks Riigi Kaitseinvesteeringute Keskuse, Kaitseväe ja Kaitseministeeriumi M1 ja N1-kategooria sõidukite ning ATV-de, UTV-de, mootorrataste jms väikesõidukite pesulateenuse tellimiseks Tartus ja/või Tartumaal. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 314771-0000
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Piiratud hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50112300 Wagenwäsche und ähnliche Dienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Väikesõidukite pesulateenus Tartumaal
Beschreibung: Seotud hanke eesmärk on tellida väikesõidukite pesulateenust vastavalt hankes edastatud TK alusel. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 314771-0001