660864-2026 - Vorankündigung – Direktvergabe
Finnland – Schlösser, Schlüssel und Scharniere – Lukkotarvikkeet ja lukkotyöt
Freiwillige Ex-ante-Transparenzbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Lukkotarvikkeet ja lukkotyöt
Beschreibung: Suorahankinnan kohteena on Lukkotarvikkeet ja lukkotyöt Pohteen omistamiin kiinteistöihin sekä kiinteistöosakeyhtiöihin: * Oulun yliopistollinen sairaala * Peltolan psykiatrian yksiköt sekä Konsti kehitysvammahuolto * Kiinteistö Oy Oulun Heikinharju * Kiinteistö Oy Muhoksen Päivärinne Sopimuksen voimassaolo 1.10.2026 - 31.1.2027.
Interne Kennung: PPHVADno-2026-28972
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44520000 Schlösser, Schlüssel und Scharniere
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50700000 Reparatur und Wartung von Einrichtungen in Gebäuden
5. Los
Los: LOT-0000