2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aankondiging van vrijwillige transparantie vooraf: Qlik software
Beschreibung: SURF heeft met Sanoma Schoologica B.V. een overeenkomst gesloten voor de levering van Qlik software licenties ten behoeve van de deelnemende instellingen
Interne Kennung: Ovk SURF - Sanoma Schoologica
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48482000 Business-Intelligence-Softwarepaket
5. Los
Los: LOT-0000