See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi załadunku, transportowania i wyładunku (holowania) pojazdów oraz części pojazdów o maksymalnej masie całkowitej do 3,5 tony oraz pojazdów o napędzie alternatywnym o masie do 4,25 t, zabezpieczonych przez Policję do celów procesowych, na terenie obszarów podległych: KPP w Głogowie i KPP w Polkowicach, oraz przewozy uszkodzonych pojazdów służbowych
Beschreibung: Szczegółowe wymagania i warunki realizacji usługi określono w Projektowanych Postanowieniach Umowy (załącznik nr 2 do SWZ). Usługa przewozu i holowania pojazdów lub części pojazdów o DMC do 3,5 tony oraz pojazdów o napędzie alternatywnym o masie do 4,25 t zabezpieczonych przez Policję do celów procesowych oraz uszkodzonych pojazdów służbowych do wskazanego miejsca naprawy , w szczególności obejmuje: 1.1. załadunek, transport oraz wyładunek pojazdów lub części pojazdów, wraz ze wszelkimi pracami towarzyszącymi tym czynnościom, przez całą dobę, 7 dni w tygodniu, 1.2. usunięcie lub przemieszczenie pojazdu lub części pojazdu na miejsce wskazane w dyspozycji usunięcia pojazdu, na parkingu strzeżonym, 1.3. zabranie z miejsca zdarzenia wszystkich przedmiotów wskazanych przez policjantów przekazujących pojazd lub części pojazdu i opisanych w dyspozycji usunięcia pojazdu, 1.4. przewóz uszkodzonego pojazdu służbowego do wskazanego miejsca naprawy, 1.5. zabezpieczenie pojazdu lub części pojazdu przed ich uszkodzeniem, zniszczeniem, kradzieżą w czasie transportu na wskazany parking strzeżony, 1.6. Czas dojazdu do miejsca wskazanego przez zamawiającego oraz podjęcie czynności związanych z załadunkiem pojazdu, zgodnie z deklaracją oferenta (nie dłuższy niż 90 minut) od momentu przyjęcia zgłoszenia. 1.7. utworzenie stanowiska dyspozytorskiego (przyjmującego zlecenia od zamawiającego i wydającego polecenia przewozu i holowania) wyposażonego w urządzenia łączności (w postaci aktywnych telefonów stacjonarnych lub telefonów komórkowych), zapewniające możliwość przekazania dyspozycji i komunikację z holującym w trakcie przewozu i holowania w każdym momencie, 1.8. przedstawienie wykazu osób przewidzianych do realizacji umowy z podaniem ich roli (kierowca, dyspozytor) oraz określenie sposobu łączności z tymi osobami (numer telefonu), wykaz osób stanowi załącznik nr 1 do umowy. W przypadku zmian w załączniku nr 1 Wykonawca ma obowiązek powiadomić Zamawiającego o tym, w terminie 7 dni przed zmianami. Zmiana wymaga formy pisemnej, 1.9. przekazanie zabezpieczonego depozytu na wskazane miejsce parking Page 2/15 strzeżony, na podstawie otrzymanego protokołu przyjęcia pojazdu lub części pojazdu podpisanego przez policjanta odpowiedzialnego za jego zabezpieczenie, 1.10. przekazania uszkodzonego pojazdu służbowego na wskazane miejsce , na podstawie protokołu przekazania pojazdu. 2. Wymagania dotyczące sprzętu używanego przy realizacji usługi. Pojazdy przewidziane do wykonywania usługi w przedmiotowym zakresie muszą być technicznie przystosowane do przewożenia lub holowania uszkodzonych lub niesprawnych pojazdów o dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5 tony oraz pojazdów o napędzie alternatywnym do 4.25 t. 3. Normy i certyfikaty dotyczące przedmiotu zamówienia: 3.1. Wykonawca musi posiadać licencję na wykonywanie krajowego transportu drogowego, wydaną na podstawie ustawy z dnia 6 września 2001 r. o transporcie drogowym (tekst jednolity: Dz.U. z 2022 r. poz. 2201 ze zmianami) lub zezwolenie na wykonywanie zawodu przewoźnika drogowego wydanego na podstawie ustawy o transporcie drogowym. 3.2. Sprzęt Wykonawcy przewidziany do realizacji zapisów umowy musi spełniać zapisy rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dnia 31 grudnia 2002 r. w sprawie warunków technicznych pojazdów oraz zakresu ich niezbędnego wyposażenia (tekst jednolity Dz.U. z 2016 r. poz. 2022 ze zmianami). 3.3. Sprzęt Wykonawcy przewidziany do realizacji zapisów umowy musi posiadać ważne badania techniczne, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 20 czerwca 1997 r. Prawo o ruchu drogowym (tekst jednolity Dz. U. z 2023 r. poz. 1047 ze zmianami). 3.4. Nadto Wykonawca w trakcie wykonywania usługi musi być ubezpieczony od odpowiedzialności cywilnej w zakresie prowadzonej działalności, która będzie również przedmiotem umowy na kwotę minimum 100 000,00 zł.
Vorherige Bekanntmachung: 00757112-2023
Interne Kennung: PUZ-2380-147-046-147/2023/MA
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50118000 Automobil-Pannendienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 postępowania: załadunek, transportowanie i wyładunek pojazdów oraz części pojazdów o maksymalnej masie całkowitej do 3,5 tony oraz pojazdów o napędzie alternatywnym o masie do 4,25 t na terenie powiatu głogowskiego
Beschreibung: Część 1 postępowania: załadunek, transportowanie i wyładunek pojazdów oraz części pojazdów o maksymalnej masie całkowitej do 3,5 tony oraz pojazdów o napędzie alternatywnym o masie do 4,25 t na terenie powiatu głogowskiego: - orientacyjna ilość przewozów w granicach powiatu wynosi: 30 - orientacyjna ilość przejechanych kilometrów poza granicami powiatu wynosi: 3500 km
Interne Kennung: część 1 postępowania
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 postępowania: załadunek, transportowanie i wyładunek pojazdów oraz części pojazdów o maksymalnej masie całkowitej do 3,5 tony oraz pojazdów o napędzie alternatywnym o masie do 4,25 t na terenie powiatu polkowickiego
Beschreibung: Część 2 postępowania: załadunek, transportowanie i wyładunek pojazdów oraz części pojazdów o maksymalnej masie całkowitej do 3,5 tony oraz pojazdów o napędzie alternatywnym o masie do 4,25 t na terenie powiatu polkowickiego: - orientacyjna ilość przewozów w granicach powiatu wynosi: 33 - orientacyjna ilość przejechanych kilometrów poza granicami powiatu wynosi: 5910 km
Interne Kennung: część 2 postępowania