660870-2026 - Wettbewerb
Ungarn – Dienstleistungen des Druckgewerbes – Nyomtatók bérlése, üzemeltetése
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nyomtatók bérlése, üzemeltetése
Beschreibung: Ajánlatkérő részére nyomtatók bérlése, üzemeltetése és nyomtatásmenedzsment szolgáltatás beszerzése. A beszerzés célja teljeskörűen menedzselt nyomtatási szolgáltatás biztosítása, amely magában foglalja:  multifunkciós nyomtató eszközök bérletét  telepítését és üzembe helyezését  folyamatos üzemeltetését  megelőző és eseti karbantartását  hibajavítását  alkatrész- és kellékanyag-ellátását  nyomatmenedzsment rendszer biztosítását és integrálását az Ajánlatkérő AD rendszeréhez  valamint a kapcsolódó támogatási szolgáltatásokat Nyertes Ajánlattevő felelőssége valamennyi, a szolgáltatás jelen közbeszerzésben foglalt elvárásoknak legalább megfelelő, folyamatos biztosítása érdekében szükséges információval rendelkezni, amennyiben a jelen közbeszerzés dokumentumai ehhez kiegészítésére szorulnak, úgy az ehhez szükséges kérdéseket Ajánlatkérőnek feltenni, a szükséges információkat beszerezni.
Interne Kennung: EKR001867062026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79820000 Dienstleistungen des Druckgewerbes
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Ajánlatkérő részére nyomtatók bérlése, üzemeltetése és nyomtatásmenedzsment szolgáltatás beszerzése. Ajánlattevő által biztosítandó nagy teljesítményű, duplex A3-as és A4-es eszközök: Ajánlatkérő a nyertes Ajánlattevőtől az alábbi mennyiségben várja el a nagy teljesítményű, duplex, A3-as és A4-es eszközök bérlés keretében történő biztosítását és ezek üzemeltetését, az alábbi telephelyi megosztásban (21 db helyszínen 63 db eszköz, amelyből 37 db A3-as nyomtató, 26 db pedig A4-es). A nagy teljesítményű, duplex, A3-as és A4-es eszközökre tervezett éves nyomtatási szám Nyomattípus Tervezett, éves mennyiség Tervezett mennyiség 3+1 évre Fekete-fehér 526 444 db 2 105 776 db Színes 345 515 db 1 382 060 db A fenti táblázatban megadott mennyiségek a 2026-os év augusztusáig vizsgált tény adatok alapján kalkulált, becsült értékek, amelyekre az Ajánlatkérő NEM vállal lehívási kötelezettséget. Az Ajánlattevő által biztosítandó kis teljesítményű A4-es eszközök Ajánlatkérő az új szolgáltatás keretében az alábbi, kis teljesítményű eszközök bérlés (fokozatos bevezetéssel, a jelenlegi eszközállomány meghibásodásától függően) keretében történő biztosítását és ezek üzemeltetését várja el a lenti telephelyi megosztásban (21 db helyszínen 22 db eszköz). A kis teljesítményű A4-es eszközökre tervezett éves nyomtatási szám Nyomattípus Tervezett, éves mennyiség Tervezett mennyiség 3+1 évre Fekete-fehér 106 584 db 426 336 db A fenti táblázatban megadott mennyiségek a 2026-os év augusztusáig vizsgált tény adatok alapján kalkulált, becsült értékek, amelyekre az Ajánlatkérő NEM vállal lehívási kötelezettséget. Ajánlattevő köteles az eszközök: - leszállítására az Ajánlatkérő által megjelölt telephelyekre - telepítésére - konfigurálására - tesztelésére - hálózati integrációjára - nyomtatási drivereinek telepítésére - felhasználói oktatásának biztosítására Ajánlatkérő részére A leszállítást, telepítést, tesztelést és oktatást az Ajánlatkérővel előre egyeztetett ütemezés szerint kell végrehajtani. Az eszközök leszállításának és üzembe helyezésének (teszteléssel együtt) maximum a szerződés aláírását követő 60 naptári napon belül meg kell történnie. A Szerződés keretösszege nettó 150.224.029,- Ft. A Megrendelő a Keretösszeg legfeljebb 70%-os mértékének megfelelő összegig vállal megrendelési kötelezettséget. A feladatok részletes leírását a közbeszerzési dokumentáció részét képező műszaki leírás tartalmazza.
Interne Kennung: EKR001867062026/1
Haupteinstufung (cpv): 50310000 Wartung und Reparatur von Büromaschinen