2. Verfahren
Verfahren
Titel: Beveiliging opvanglocaties nieuwkomers
Beschreibung: Voor onderhavige opdracht willen wij een Overeenkomst (Raamovereenkomst) met 1 Inschrijver sluiten. De opdracht omvat het leveren van professionele beveiligingsdiensten op meerdere opvanglocaties binnen de gemeente Tytsjerksteradiel. De beveiligers fungeren als eerste aanspreekpunt bij onrust of (dreigende) incidenten, houden toezicht op orde en veiligheid en ondersteunen bij de naleving van huisregels. Doel is het creëren van een veilig, leefbaar en stabiel woonklimaat. zie aanbestedingsdocumenten
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: -De opdracht wordt gegund aan de inschrijver met de economisch meest voordelige Inschrijving (EMVI). De economisch meest voordelige inschrijving wordt vastgesteld op basis van de beste prijs-kwaliteitverhouding.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlenging