See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Operāciju bloka medicīnas iekārtu iegāde 3.daļa. Operāciju galds
Beschreibung: Operāciju bloka medicīnas iekārtu iegāde 3.daļa. Operāciju galds
Interne Kennung: BKUS 2025/150
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33192230 Operationstische
5. Los
Los: LOT-0001