2. Verfahren
Verfahren
Titel: Prowadzenie międzygminnego schroniska dla bezdomnych małych zwierząt domowych (psy i koty) w miejscowości Przylasek 18
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa, polegająca na prowadzeniu międzygminnego schroniska dla bezdomnych małych zwierząt domowych (psy i koty) w miejscowości Przylasek nr 18, gmina Platerówka
Interne Kennung: ZGK.271.1.2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 98380000 Hundezwinger
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: . Przedmiotem zamówienia jest usługa, polegająca na prowadzeniu międzygminnego schroniska dla bezdomnych małych zwierząt domowych (psy i koty) w miejscowości Przylasek nr 18, gmina Platerówka