660930-2026 - Ergebnis
Rumänien – Holzfällung – Servicii de fasonare masa lemnoasa – faza doborat la cioata pentru 10 loturi ale U.A.T. Chiuiesti, Beclean, Uriu, Petru-Rares, Ciceu-Giurgesti, Negrilesti, Caianu Mic, Branistea, Spermezeu, Nimigea
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Servicii de fasonare masa lemnoasa – faza doborat la cioata pentru 10 loturi ale U.A.T. Chiuiesti, Beclean, Uriu, Petru-Rares, Ciceu-Giurgesti, Negrilesti, Caianu Mic, Branistea, Spermezeu, Nimigea
Beschreibung: Directia Silvica Bistrita-Nasaud intentioneaza sa achizitioneze servicii de fasonare masa lemnoasa – faza doborat la cioata pentru 10 loturi ale U.A.T. Chiuiesti, Beclean, Uriu, Petru-Rares, Ciceu-Giurgesti, Negrilesti, Caianu Mic, Branistea, Spermezeu, Nimigea, conform partizilor inscrise in cadrul loturilor. Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificari in a 11 zi inainte de data limita de depunere a ofertelor. Numar de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor: 15
Interne Kennung: 2658/13.07.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211100 Holzfällung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Contract prestari servicii de fasonare masa lemnoasa – faza doborat la cioata Primaria oras Beclean
Beschreibung: Contract prestari servicii de fasonare masa lemnoasa – faza doborat la cioata Primaria oras Beclean conform cantitatiilor specificate prin caietul de sarcini.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Contract prestari servicii de fasonare masa lemnoasa – faza doborat la cioata Primaria Comunei Uriu
Beschreibung: Contract prestari servicii de fasonare masa lemnoasa – faza doborat la cioata conform cantitatiilor specificate prin caietul de sarcini.
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Contract prestari servicii de fasonare masa lemnoasa – faza doborat la cioata Primaria Comunei Petru-Rares
Beschreibung: Contract prestari servicii de fasonare masa lemnoasa – faza doborat la cioata Primaria Comunei Petru-Rares conform cantitatiilor specificate prin caietul de sarcini.
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Contract prestari servicii de fasonare masa lemnoasa – faza doborat la cioata Primaria Comunei Ciceu-Giurgesti
Beschreibung: Contract prestari servicii de fasonare masa lemnoasa – faza doborat la cioata Primaria Comunei Ciceu-Giurgesti conform cantitatiilor specificate prin caietul de sarcini.
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Contract prestari servicii de fasonare masa lemnoasa – faza doborat la cioata Primaria Comunei Negrilesti
Beschreibung: Contract prestari servicii de fasonare masa lemnoasa – faza doborat la cioata Primaria Comunei Negrilesti conform cantitatiilor specificate prin caietul de sarcini.
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: Contract prestari servicii de fasonare masa lemnoasa – faza doborat la cioata Primaria Comunei Caianu Mic
Beschreibung: Contract prestari servicii de fasonare masa lemnoasa – faza doborat la cioata Primaria Comunei Caianu Mic conform cantitatiilor specificate prin caietul de sarcini.
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: Contract prestari servicii de fasonare masa lemnoasa – faza doborat la cioata Primaria Comunei Branistea
Beschreibung: Contract prestari servicii de fasonare masa lemnoasa – faza doborat la cioata Primaria Comunei Branistea conform cantitatiilor specificate prin caietul de sarcini.
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: Contract prestari servicii de fasonare masa lemnoasa – faza doborat la cioata Primaria Comunei Spermezeu
Beschreibung: Contract prestari servicii de fasonare masa lemnoasa – faza doborat la cioata Primaria Comunei Spermezeu conform cantitatiilor specificate prin caietul de sarcini.
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: Contract prestari servicii de fasonare masa lemnoasa – faza doborat la cioata Primaria Comunei Nimigea
Beschreibung: Contract prestari servicii de fasonare masa lemnoasa – faza doborat la cioata Primaria Comunei Nimigea conform cantitatiilor specificate prin caietul de sarcini.
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0010
Titel: Contract prestari servicii de fasonare masa lemnoasa – faza doborat la cioata Primaria Comunei Chiuiesti
Beschreibung: Contract prestari servicii de fasonare masa lemnoasa – faza doborat la cioata Primaria Comunei Chiuiesti conform cantitatiilor specificate prin caietul de sarcini.
Interne Kennung: 10