See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nácvik praktických zručností študentov nelekárskych zdravotníckych odborov v kontexte najnovších trendov a požiadaviek multidisciplinárnej spolupráce v simulačnom centre Fakulty zdravotníctva TnUAD I.
Beschreibung: Predmetom tejto zákazky je dodanie tovarov nižšie definovaného charakteru: Časť zákazky 1: Dodávka hardvérovo-technologického vybavenia simulačného centra v podrobnostiach Špecifikácie predmetu kúpy tvoriacej Prílohu č. 1 ku Kúpnej zmluve- Časť I, vrátane inštalácie a zaškolenia zamestnancov verejného obstarávateľa. Časť zákazky 2: Dodávka diagnosticko-analytických prístrojov v simulačnom centre v podrobnostiach Špecifikácie predmetu kúpy tvoriacej Prílohu č. 1 ku Kúpnej zmluve- Časť II, vrátane inštalácie a zaškolenia zamestnancov verejného obstarávateľa. Časť zákazky 3: Dodávka trenažérov na rehabilitáciu pacienta v simulačnom centre v podrobnostiach Špecifikácie predmetu kúpy tvoriacej Prílohu č. 1 ku Kúpnej zmluve- Časť III, vrátane inštalácie a zaškolenia obsluhy. Časť zákazky 4: Dodávka zariadení slúžiacich na komplexné ošetrovanie simulovaného pacienta v simulačnom centre v podrobnostiach Špecifikácie predmetu kúpy tvoriacej Prílohu č. 1 ku Kúpnej zmluve- Časť IV, vrátane inštalácie a zaškolenia obsluhy. Časť zákazky 5: Dodávka laboratórnych, analytických prístrojov pre potreby simulačného centra v podrobnostiach Špecifikácie predmetu kúpy tvoriacej Prílohu č. 1 ku Kúpnej zmluve- Časť V, vrátane inštalácie a zaškolenia obsluhy. Časť zákazky 6: Dodávka didaktických modelov na ošetrovanie pacienta v simulačnom centre v podrobnostiach Špecifikácie predmetu kúpy tvoriacej Prílohu č. 1 ku Kúpnej zmluve- Časť VI, vrátane inštalácie a zaškolenia obsluhy. Podrobný opis predmetu zákazky a ďalšie požiadavky na spôsob vykonania diela a ostatných plnení tvoriacich predmet zákazky sa nachádza v jednotlivých prílohách Časti B_Zmluvné podmienky súťažných podkladov. Miesto dodania predmetu zákazky za časti 1-6: Fakulta zdravotníctva TnUAD v Trenčíne, Študentská 1, 911 50 Trenčín. Lehota dodania predmetu zákazky za časti 1-6: 4 mesiace odo dňa účinnosti Kúpnej zmluvy (Časť I-VI), ktorá sa nachádza v časti B - Zmluvné podmienky týchto súťažných podkladov.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30210000 Datenverarbeitungsgeräte (Hardware)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Hardvérovo-technologické vybavenie simulačného centra
Los: LOT-0002
Titel: Diagnosticko-analytické prístroje v simulačnom centre
Los: LOT-0003
Titel: Trenažéry na rehabilitáciu pacienta v simulačnom centre
Los: LOT-0009
Titel: Komplexné ošetrovanie simulovaného pacienta v simulačnom centre
Los: LOT-0012
Titel: Laboratórne, analytické prístroje pre potreby simulačného centra
Los: LOT-0014
Titel: Didaktické modely na ošetrovanie pacienta v simulačnom centre