2. Verfahren
Verfahren
Titel: Toegangscontrolesysteem
Beschreibung: Gedeeltelijke vervanging van het huidige EAL toegangscontrolesysteem. De opdracht bestaat uit het leveren, demonteren, installeren en ingebruikstellen van een verouderde voor een nieuwere versie van het in gebruik zijnde EAL toegangscontrolesysteem. 476 stuks Vossessoren en 185 stuks paslezers dienen vervangen te worden.
Interne Kennung: TN 569963
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42961100 Zugangskontrollsystem
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De volgende herzieningsclausule is van pas in 2027 en 2028: levering en installatie van 71 WCAN units en 93 WiFi deurbeslagen van het merk EAL.