See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług medycyny pracy dla Izby Administracji Skarbowej w Gdańsku (2026) wg części I-VIII
Beschreibung: Świadczenie usług medycyny pracy dla Izby Administracji Skarbowej w Gdańsku (2026) wg części I-VIII
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85121000 Dienstleistungen von Arztpraxen
5. Los
Los: LOT-0011
Titel: Świadczenie usług medycyny pracy dla Izby Administracji Skarbowej w Gdańsku (2026) wg części I-VIII - część I
Beschreibung: Świadczenie usług medycyny pracy dla Izby Administracji Skarbowej w Gdańsku (2026) wg części I-VIII - część I
Haupteinstufung (cpv): 85100000 Dienstleistungen des Gesundheitswesens
Los: LOT-0012
Titel: Świadczenie usług medycyny pracy dla Izby Administracji Skarbowej w Gdańsku (2026) wg części I-VIII - część II
Beschreibung: Świadczenie usług medycyny pracy dla Izby Administracji Skarbowej w Gdańsku (2026) wg części I-VIII - część II
Los: LOT-0013
Titel: Świadczenie usług medycyny pracy dla Izby Administracji Skarbowej w Gdańsku (2026) wg części I-VIII - część III
Beschreibung: Świadczenie usług medycyny pracy dla Izby Administracji Skarbowej w Gdańsku (2026) wg części I-VIII - część III
Los: LOT-0014
Titel: Świadczenie usług medycyny pracy dla Izby Administracji Skarbowej w Gdańsku (2026) wg części I-VIII - część IV
Beschreibung: Świadczenie usług medycyny pracy dla Izby Administracji Skarbowej w Gdańsku (2026) wg części I-VIII - część IV
Los: LOT-0015
Titel: Świadczenie usług medycyny pracy dla Izby Administracji Skarbowej w Gdańsku (2026) wg części I-VIII - część V
Beschreibung: Świadczenie usług medycyny pracy dla Izby Administracji Skarbowej w Gdańsku (2026) wg części I-VIII - część V
Los: LOT-0016
Titel: Świadczenie usług medycyny pracy dla Izby Administracji Skarbowej w Gdańsku (2026) wg części I-VIII - część VI
Beschreibung: Świadczenie usług medycyny pracy dla Izby Administracji Skarbowej w Gdańsku (2026) wg części I-VIII - część VI
Los: LOT-0017
Titel: Świadczenie usług medycyny pracy dla Izby Administracji Skarbowej w Gdańsku (2026) wg części I-VIII - część VII
Beschreibung: Świadczenie usług medycyny pracy dla Izby Administracji Skarbowej w Gdańsku (2026) wg części I-VIII - część VII
Los: LOT-0018
Titel: Świadczenie usług medycyny pracy dla Izby Administracji Skarbowej w Gdańsku (2026) wg części I-VIII - część VIII
Beschreibung: Świadczenie usług medycyny pracy dla Izby Administracji Skarbowej w Gdańsku (2026) wg części I-VIII - część VIII