2. Verfahren
Verfahren
Titel: Onkruidbeheersing op verhardingen
Beschreibung: De werkzaamheden van de opdracht bestaan in hoofdzaak uit de volgende onderdelen: • Beheersen onkruid op elementen- en halfverhardingen; • Treffen van verkeersmaatregelen; • Inzet medewerkers en materieel. Zie aanbestedingsdocumenten
Interne Kennung: K011184
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77312100 Unkrautvernichtung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De ingangsdatum van de overeenkomst is 1 januari 2026. De overeenkomst heeft een vaste looptijd van twee (2) jaar. De vaste looptijd van de overeenkomst eindigt van rechtswege op 31 december 2027. De overeenkomst kan twee (2) keer worden verlengd voor de duur van één (1) jaar.
66099-2026 - Resultaat
Nederland – Onkruidverdelging – Onkruidbeheersing op verhardingen
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: K011184
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77312100 Onkruidverdelging
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties: