660998-2026 - Ergebnis
Kroatien – Dienstleistungen des Gesundheitswesens – Usluga sistematskog kontrolnog pregleda policijskih službenika i sistematskog zdravstvenog pregleda državnih službenika i namještenika za područje Zagreba
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usluga sistematskog kontrolnog pregleda policijskih službenika i sistematskog zdravstvenog pregleda državnih službenika i namještenika za područje Zagreba
Beschreibung: Usluga sistematskog kontrolnog pregleda policijskih službenika i sistematskog zdravstvenog pregleda državnih službenika i namještenika za područje Zagreba u skladu s priloženom specifikacijom pregleda djelatnika, troškovniku te ostalim traženim uvjetima naznačenima u ovoj dokumentaciji.
Interne Kennung: 579/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85100000 Dienstleistungen des Gesundheitswesens
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Sistematski kontrolni zdravstveni pregled policijskih službenika i sistematski zdravstveni pregled državnih službenika i namještenika za područje Zagreba naručitelj provodi radi zaštite zdravlja djelatnika prema specifikaciji pretraga i troškovniku u prilogu.