See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa pośrednictwa finansowego w zakresie wdrażania Produktu Finansowego – Mała Pożyczka Rewitalizacyjno - Inwestycyjna
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest świadczenie przez Wykonawców usługi pośrednictwa finansowego polegającej na wdrażaniu Produktu Finansowego – Mała Pożyczka Rewitalizacyjno-Inwestycyjna – rozumiana jako wsparcie w formie Jednostkowych Małych Pożyczek Rewitalizacyjno-Inwestycyjnych (JPRIMA) z wykorzystaniem środków zarządzanych przez Zachodniopomorską Agencję Rozwoju Regionalnego S.A. (Wkład Zamawiającego) oraz wkładu Wykonawcy (Udział Własny Wykonawcy), udzielane przez Pośrednika Finansowego Odbiorcom Ostatecznym posiadającym siedzibę lub prowadzącym działalność na terenie województwa zachodniopomorskiego, poprzez finansowanie projektów związanych z Rewitalizacją oraz inwestycjami przyczyniającymi się do zwiększenia atrakcyjności, wzmocnienia potencjału społeczno-gospodarczego regionu i/lub poprawy jakości życia jego mieszkańców, a w konsekwencji zrównoważonego rozwoju obszarów miejskich lub wiejskich województwa zachodniopomorskiego. Pula środków przeznaczona do udostępnienia przez Zamawiającego na JPRIMA, w ramach ogłoszonego w 3 częściach postępowania o udzielenie zamówienia publicznego, wynosi łącznie 60 mln zł (słownie: sześćdziesiąt milionów złotych 00/100).
Vorherige Bekanntmachung: 538412-2024
Interne Kennung: WZFR.272.19.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66000000 Finanz- und Versicherungsdienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: część I – limit środków w wysokości 30.000.000,00 zł
Beschreibung: limit środków w wysokości 30.000.000,00 zł uzupełniony o wkład własny Wykonawcy w wysokości nie niższej niż 5 % tj. 1 578 947,37 zł, z przeznaczeniem na udzielenie do końca OBP co najmniej 30 sztuk Jednostkowych Pożyczek, w Okresie Budowy Portfela wynoszącym maksymalnie 36 miesięcy;
Interne Kennung: Część I
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje w każdej części Zamówienia udzielenie zamówienia podstawowego oraz zamówienia w ramach Prawa Opcji, zgodnie z dyspozycją art. 441 Ustawy Pzp. 1)W ramach realizacji Prawa Opcji, Zamawiający ma prawo do udostępnienia dodatkowych środków w wysokości do 100% wartości Limitu środków w ramach części zamówienia. 2)Zamawiający ma prawo do skorzystania z Prawa Opcji w przypadku, gdy spełnione zostaną łącznie następujące przesłanki: a)przekazany Wykonawcy Limit środków zrealizowany został przez niego w 100%; b)wskaźnik Liczba umów zawartych z Odbiorcami Ostatecznymi zrealizowany został przez Wykonawcę na poziomie min. 80%; 3)W przypadku udostępnienia przez Zamawiającego Limitu środków w kwocie niższej niż 100% wartości Limitu środków: a)Okres Budowy Portfela ulega proporcjonalnemu skróceniu, b)wskaźniki, o których mowa w § 4 ust. 1 pkt 3) - 4) Wzoru Umowy, Wykonawca zobowiązany jest osiągnąć odrębnie, proporcjonalnie do wysokości Limitu środków udostępnionych w ramach Prawa Opcji. 4)Zamawiający poinformuje Wykonawcę o podjętej decyzji w sprawie skorzystania z Prawa Opcji (poprzez złożenie oświadczenie), nie później niż w terminie 5 miesięcy kalendarzowych po upływie miesiąca, w którym zakończył się Okres Budowy Portfela wraz z określeniem jego wartości. 5)Prawo Opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać w ramach niniejszego Zamówienia. Zamawiający nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu nieskierowania takiego żądania do Wykonawcy, a Wykonawcy z tytułu nie skorzystania z Prawa Opcji przez Zamawiającego nie przysługuje żadne roszczenie. 6)Informacje dotyczące szczegółów Zamówienia objętego Prawem Opcji, w tym zakres, termin skorzystania z tego uprawnienia przez Zamawiającego oraz zasady, na jakich będzie się to odbywało, zostały opisane w odpowiednich postanowieniach Wzoru Umowy Operacyjnej I Stopnia, stanowiącej Załącznik nr 4 do SWZ.
Los: LOT-0002
Titel: część II – limit środków w wysokości 20.000.000,00 zł
Beschreibung: limit środków w wysokości 20.000.000,00 zł uzupełniony o wkład własny Wykonawcy w wysokości nie niższej niż 5 % tj. 1 052 631, 58 zł, z przeznaczeniem na udzielenie do końca OBP co najmniej 20 sztuk Jednostkowych Pożyczek, w Okresie Budowy Portfela wynoszącym maksymalnie 36 miesięcy
Interne Kennung: Część II
Los: LOT-0003
Titel: część III – limit środków w wysokości 10.000.000,00 zł
Beschreibung: limit środków w wysokości 10.000.000,00 zł uzupełniony o wkład własny Wykonawcy w wysokości nie niższej niż 5 % tj. 526 315,79 zł, z przeznaczeniem na udzielenie do końca OBP co najmniej 10 sztuk Jednostkowych Pożyczek, w Okresie Budowy Portfela wynoszącym maksymalnie 36 miesięcy
Interne Kennung: Część III