2. Verfahren
Verfahren
Titel: EU Aanbesteding 360-graden beeldmateriaal
Beschreibung: Deze aanbesteding betreft 360 graden beeldmaterialen en het ontsluiten ervan (viewer). 360 graden beeldmaterialen zijn foto’s of filmpjes gemaakt vanaf een rijdende auto die per opname een beeld tonen van 360 graden rondom. De beelden geven goede detailinformatie over alles wat vanaf de straat zichtbaar is, zoals gevels, nieuwbouw, bestrating, bomen et cetera. Hierdoor is het minder vaak nodig om ter plaatse te gaan kijken. De 360 graden beeldmaterialen worden gebruikt bij de uitoefening van uiteenlopende publieke taken van de Gemeende Eemsdelta. De scope omvat; Levering van beeldmateriaal; 360 graden 3D-panoramafoto's; Orthofoto's , Luchtfoto’s (verticaal); Obliek beelden (hoek); Lidar-data; Street LiDAR, Areal LiDAR 3D Aerial Mesh Hosting van de dienst; Beeldviewer als dienst; Ontsluiten van het beeldmateriaal middels integratie; Viewer en API's t.b.v. van raadplegen van al het hierboven genoemde beeldmateriaal (SaaS-oplossing) + App voor mobile devices Beheer van de dienst
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79961000 Dienstleistungen des fotografischen Gewerbes
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: 360-graden beeldmateriaal
Beschreibung: Deze aanbesteding betreft 360 graden beeldmaterialen en het ontsluiten ervan (viewer). 360 graden beeldmaterialen zijn foto’s of filmpjes gemaakt vanaf een rijdende auto die per opname een beeld tonen van 360 graden rondom. De beelden geven goede detailinformatie over alles wat vanaf de straat zichtbaar is, zoals gevels, nieuwbouw, bestrating, bomen et cetera. Hierdoor is het minder vaak nodig om ter plaatse te gaan kijken. De 360 graden beeldmaterialen worden gebruikt bij de uitoefening van uiteenlopende publieke taken van de Gemeende Eemsdelta. De scope omvat; Levering van beeldmateriaal; 360 graden 3D-panoramafoto's; Orthofoto's , Luchtfoto’s (verticaal); Obliek beelden (hoek); Lidar-data; Street LiDAR, Areal LiDAR 3D Aerial Mesh Hosting van de dienst; Beeldviewer als dienst; Ontsluiten van het beeldmateriaal middels integratie; Viewer en API's t.b.v. van raadplegen van al het hierboven genoemde beeldmateriaal (SaaS-oplossing) + App voor mobile devices Beheer van de dienst De implementatie maakt tevens onderdeel uit van de scope van de opdracht, evenals het ontsluiten van het historisch beeldmateriaal.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 3 x 2 jaar