2. Verfahren
Verfahren
Titel: Oproep aanvraag tot deelneming "zoektocht naar een partner voor de uitbating (via concessie) van het Sportcafé en de brasserie 't Sportzicht te Aartselaar"
Beschreibung: concessie voor de uitbating van het Sportcafé en de brasserie 't Sportzicht te Aartselaar
Interne Kennung: PPP00P/1924/6070/SPO/2026/02
Verfahrensart: Wettbewerblicher Dialog
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55000000 Dienstleistungen des Hotel- und Gaststättengewerbes und des Einzelhandels
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: PPP00P/1924/6070/SPO/2026/02 - 1
Beschreibung: Concessie voor de uitbating van het Sportcafé en de brasserie 't Sportzicht te Aartselaar
Interne Kennung: 1
661007-2026 - Competition
Belgium – Hotel, restaurant and retail trade services – Oproep aanvraag tot deelneming "zoektocht naar een partner voor de uitbating (via concessie) van het Sportcafé en de brasserie 't Sportzicht te Aartselaar"
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: PPP00P/1924/6070/SPO/2026/02
Type of procedure: Competitive dialogue
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 55000000 Hotel, restaurant and retail trade services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: PPP00P/1924/6070/SPO/2026/02 - 1
Internal identifier: 1