661018-2026 - Ergebnis
Rumänien – Maschinen, Material und Zubehör für Büro und Computer, außer Möbeln und Softwarepaketen – Echipamente tehnica IT
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Echipamente tehnica IT
Beschreibung: Furnizare echipamente tehnica IT, conform Caietului de sarcini. Contractul de furnizare a echipamentelor (produselor) IT include serviciile accesorii privind instalarea, efectuarea testelor pentru asigurarea funcționarii produselor la parametri agreați, efectuarea instruirii personalului autoritatii contractante, precum si serviciile de suport tehnic. Termenul limită pentru publicarea răspunsului/ răspunsurilor consolidat/consolidate la solicitările de clarificări adresate de operatorii economici înainte de data limită de depunere a ofertelor: in a 11 zi inainte de termenul limita pentru primirea ofertelor. Termenul limită până la care se pot solicitat clarificări de către operatorii economici interesați de accesul la procedura de atribuire: 18 zile inainte de termenul limita pentru primirea ofertelor.
Interne Kennung: 14715650_2025_PAAPD1526538
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30000000 Maschinen, Material und Zubehör für Büro und Computer, außer Möbeln und Softwarepaketen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Lot 1
Beschreibung: 1 buc. Router internet
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 51600000 Installation von Computern und Büromaschinen, 51611100 Hardwareinstallation
Los: LOT-0002
Titel: Lot 2
Beschreibung: Sistem de storage - 1 buc.
Interne Kennung: 2