661021-2025 - Wettbewerb
Polen – Aufzüge – 269/PN/2025- Dostawa i montaż dźwigu towarowego W-11 dla UCK.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel269/PN/2025- Dostawa i montaż dźwigu towarowego W-11 dla UCK.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż dźwigu towarowego W-11 w budynku Centrum Medycyny Nieinwazyjnej UCK. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 4 do SWZ (OPZ). 2. W przypadku użycia w dokumentacji dotyczącej przedmiotowego postępowania określeń wskazujących na typ, normę, znaki towarowe lub pochodzenie przedmiotu zamówienia należy odczytywać je wraz z wyrazami „lub równoważne”. Nazwy własne są przykładowe, określają klasę produktu i służą ustaleniu standardu - nie wskazują na konkretny wyrób lub konkretnego producenta. Wykonawca oferując przedmiot równoważny do opisanego w specyfikacji jest zobowiązany zachować równoważność w zakresie parametrów technicznych, funkcjonalnych, gabarytowych i jakościowych, które muszą być na poziomie nie niższym od parametrów wskazanych przez Zamawiającego. Ciężar udowodnienia, że oferowane artykuły są równoważne w stosunku do wymagań określonych przez Zamawiającego spoczywa na składającym ofertę. 3. W przypadku, gdy Zamawiający użył w opisie przedmiotu zamówienia oznaczeń norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt. 2) oraz ust. 3 ustawy Pzp, dopuszcza się rozwiązania równoważne opisane w SWZ. Każdorazowo, gdy wskazana jest w niniejszej SWZ lub załącznikach do SWZ norma, należy przyjąć, że w odniesieniu do niej użyto sformułowania „lub równoważna”. W przypadku gdy opis przedmiotu zamówienia odnosi się do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w ust. 1 pkt 2) oraz ust. 3, Zamawiający nie może odrzucić oferty tylko dlatego, że oferowane usługi nie są zgodne z normami, ocenami technicznymi, specyfikacjami technicznymi i systemami referencji technicznych, do których opis przedmiotu zamówienia się odnosi, pod warunkiem że Wykonawca udowodni w ofercie, w szczególności za pomocą przedmiotowych środków dowodowych, o których mowa w art. 104-107, że proponowane rozwiązania w równoważnym stopniu spełniają wymagania określone w opisie przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung269/PN/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42416100 Aufzüge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42416120 Lastenaufzüge, 45313100 Installation von Aufzügen
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawa i montaż dźwigu towarowego W-11 dla UCK.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż dźwigu towarowego W-11 w budynku Centrum Medycyny Nieinwazyjnej UCK. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 4 do SWZ (OPZ).