661021-2026 - Ergebnis
Polen – Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie – Łomżyńska Grupa Zakupowa. Dostawa energii elektrycznej w okresie od 01.01.2027r. do 31.12.2027r.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Łomżyńska Grupa Zakupowa. Dostawa energii elektrycznej w okresie od 01.01.2027r. do 31.12.2027r.
Beschreibung: 1. Zamawiający opisani w Rozdziale I SWZ przeprowadzają wspólnie postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego (art. 38 Ustawy Pzp), upoważnionym Zamawiającym – Liderem Grupy Zakupowej jest Powiat Łomżyński. 2. Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej w okresie od dnia 01.01.2027r. do 31.12.2027r. Zamówienie udzielone zostanie w dwóch częściach. Wykonawca może złożyć ofertę na dowolną ilość części: Część 1 zamówienia – Dostawa energii elektrycznej do lokali i obiektów Część 2 zamówienia – Dostawa energii elektrycznej dla potrzeb oświetlenia drogowego.
Vorherige Bekanntmachung: 485350-2026
Interne Kennung: OR.272.3.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa energii elektrycznej do lokali i obiektów
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej o szacowanym wolumenie 5 991,96 MWh. Dane mają charakter orientacyjny. 2. Ilość układów pomiarowych rozliczających zużytą energię elektryczną 322 szt. 3. Układy pomiarowe są dostosowane do procedury zmiany sprzedawcy. 4. Szczegółowy opis punktów poboru (PPE) zamawiający zamieścił w Załączniku nr 1a do SWZ. 5. Dostawy realizowane będą w terminie od 01.01.2027r. do 31.12.2027r.; szczegóły dotyczące terminów dostaw w odniesieniu do poszczególnych punktów poboru opisano w Załączniku nr 1a do SWZ kolumna „Okres dostaw”.
Interne Kennung: Część 1 zamówienia
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Prawo Opcji – Gmina Łomża 1) Zamawiający w 3. kwartale 2027r. planuje montaż instalacji PV i uzyskanie statusu Prosumenta w nw. obiektach: a) Świetlica – numer PPE 590543510200943923 b) Remiza – numer PPE 590543510200076850 c) Świetlica – numer PPE 590543510200221236 d) Hydrofornia – numer PPE 590543510200797533 e) Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kupiskach – numer PPE 590543510200797489 f) Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kupiskach – numer PPE 590543510201228364 g) Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kupiskach – numer PPE 590543510200797762 h) Szkoła Podstawowa w Jarnutach – numer PPE 590543510200797519 i) Szkoła Podstawowa w Wygodzie – numer PPE 590543510200220901 j) Gminny Ośrodek Kultury w Pniewie – numer PPE 590543510200293547 k) Budynek po byłej szkole w Lutostani – numer PPE 590543510200430836 a w konsekwencji włączenie obiektów do spółdzielni energetycznej. 2) W ramach zamówienia podstawowego dostawy przedmiotowych obiektów realizowane będą w okresie od 01.01.2027r. do 30.09.2027r. 3) Zamawiający, w ramach Opcji, zastrzega możliwość kontynuowania dostaw energii elektrycznej w 4 kwartale 2027r. w sytuacji, gdy instalacje OZE nie zostaną zamontowane i uruchomione w planowanym terminie.
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa energii elektrycznej dla potrzeb oświetlenia drogowego
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej o szacowanym wolumenie 2 033,34 MWh. Dane mają charakter orientacyjny. 2. Ilość układów pomiarowych rozliczających zużytą energię elektryczną 668 szt.
Interne Kennung: Część 2 zamówienia