See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług transportowych wraz z opiekunem – przewozy uczniów Gminy Czarnków w roku szkolnym 2026/2027
Beschreibung: Wykonanie usługi transportowej w formie przewozu regularnego specjalnego osób, polegającej na przewozie do placówek oświatowych Gminy Czarnków: a) dzieci objęte wychowaniem przedszkolnym, od wieku, w którym ukończyły 3 lata w roku kalendarzowym, w którym rozpoczyna się rok szkolny 2026/2027, b) dzieci objęte obowiązkiem szkolnym, c) rodziców, opiekunów i nauczycieli pełniących podczas przewozu funkcję wspomagającą opiekę nad dziećmi, d) osób z niepełnosprawnościami będących uczestnikami Warsztatów Terapii Zajęciowej w Gębicach. Z przewozu korzystać będą dzieci zamieszkałe na terenie Gminy Czarnków, uczęszczające do placówek oświatowych w Gminie Czarnków, Mieście Czarnków i Gminie Wieleń, a także dzieci zamieszkałe w części Gminy Wieleń, uczęszczające do placówek oświatowych w Gminie Czarnków. Przewóz odbywać się będzie w dni nauki, zgodnie z kalendarzem zajęć edukacyjnych roku szkolnego 2026/2027 w okresie 10 miesięcy, tj. od dnia 01.09.2026 r. do dnia 25.06.2027 r., a także w dni, w których placówki oświatowe są zobowiązane zapewnić uczniom zajęcia wychowawczo-opiekuńcze albo w których uczniowie będą odrabiali inne dni zwolnione z zajęć dydaktycznych. Szczegółowy zakres, trasy, wymagania jakościowe i organizacyjne oraz pozostałe warunki wykonania przedmiotu umowy określają SWZ wraz z załącznikami. Usługa ma zapewnić dowozy i odwozy uczniów oraz opiekę nad uczniami w czasie przejazdów, mając na uwadze bezpieczeństwo uczniów, punktualność dowozów oraz jak najkrótszy czas przebywania uczniów w podróży. Usługa będzie wykonywana taborem Wykonawcy. Wykonawca jest zobowiązany dostosować do zamówienia odpowiednią ilość i wielkość środków transportu w celu realizacji przewozów zgodnie z rozkładem jazdy i ilością przewożonych uczniów. Zamawiający wyklucza możliwość roszczeń Wykonawcy z tytułu błędnego skalkulowania ceny lub pominięcia elementów niezbędnych do prawidłowego wykonania przedmiotu umowy. Szczegółowy rozkład jazdy określa załączniku do umowy. Opis opcji: Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art.214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp, w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego, o wartości do 10 % wartości zamówienia podstawowego
Vorherige Bekanntmachung: 455954-2026
Interne Kennung: GZOO.2600.1.2026.MS
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60130000 Personensonderbeförderung (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1
Beschreibung: Wykonanie usługi transportowej w formie przewozu regularnego specjalnego osób, polegającej na przewozie do placówek oświatowych Gminy Czarnków: a) dzieci objęte wychowaniem przedszkolnym, od wieku, w którym ukończyły 3 lata w roku kalendarzowym, w którym rozpoczyna się rok szkolny 2026/2027, b) dzieci objęte obowiązkiem szkolnym, c) rodziców, opiekunów i nauczycieli pełniących podczas przewozu funkcję wspomagającą opiekę nad dziećmi, d) osób z niepełnosprawnościami będących uczestnikami Warsztatów Terapii Zajęciowej w Gębicach. Z przewozu korzystać będą dzieci zamieszkałe na terenie Gminy Czarnków, uczęszczające do placówek oświatowych w Gminie Czarnków, Mieście Czarnków i Gminie Wieleń, a także dzieci zamieszkałe w części Gminy Wieleń, uczęszczające do placówek oświatowych w Gminie Czarnków. Przewóz odbywać się będzie w dni nauki, zgodnie z kalendarzem zajęć edukacyjnych roku szkolnego 2026/2027 w okresie 10 miesięcy, tj. od dnia 01.09.2026 r. do dnia 25.06.2027 r., a także w dni, w których placówki oświatowe są zobowiązane zapewnić uczniom zajęcia wychowawczo-opiekuńcze albo w których uczniowie będą odrabiali inne dni zwolnione z zajęć dydaktycznych. Szczegółowy zakres, trasy, wymagania jakościowe i organizacyjne oraz pozostałe warunki wykonania przedmiotu umowy określają SWZ wraz z załącznikami. Usługa ma zapewnić dowozy i odwozy uczniów oraz opiekę nad uczniami w czasie przejazdów, mając na uwadze bezpieczeństwo uczniów, punktualność dowozów oraz jak najkrótszy czas przebywania uczniów w podróży. Usługa będzie wykonywana taborem Wykonawcy. Wykonawca jest zobowiązany dostosować do zamówienia odpowiednią ilość i wielkość środków transportu w celu realizacji przewozów zgodnie z rozkładem jazdy i ilością przewożonych uczniów. Zamawiający wyklucza możliwość roszczeń Wykonawcy z tytułu błędnego skalkulowania ceny lub pominięcia elementów niezbędnych do prawidłowego wykonania przedmiotu umowy. Trasę stanowi: Obwód nr 3. SP Romanowo Dolne (1 autobus) Szczegółowy rozkład jazdy określa załącznik do umowy.
Interne Kennung: GZOO.2600.1.2026.MS_1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art.214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp, w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego, o wartości do 10 % wartości zamówienia podstawowego
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2
Beschreibung: Wykonanie usługi transportowej w formie przewozu regularnego specjalnego osób, polegającej na przewozie do placówek oświatowych Gminy Czarnków: a) dzieci objęte wychowaniem przedszkolnym, od wieku, w którym ukończyły 3 lata w roku kalendarzowym, w którym rozpoczyna się rok szkolny 2026/2027, b) dzieci objęte obowiązkiem szkolnym, c) rodziców, opiekunów i nauczycieli pełniących podczas przewozu funkcję wspomagającą opiekę nad dziećmi, d) osób z niepełnosprawnościami będących uczestnikami Warsztatów Terapii Zajęciowej w Gębicach. Z przewozu korzystać będą dzieci zamieszkałe na terenie Gminy Czarnków, uczęszczające do placówek oświatowych w Gminie Czarnków, Mieście Czarnków i Gminie Wieleń, a także dzieci zamieszkałe w części Gminy Wieleń, uczęszczające do placówek oświatowych w Gminie Czarnków. Przewóz odbywać się będzie w dni nauki, zgodnie z kalendarzem zajęć edukacyjnych roku szkolnego 2026/2027 w okresie 10 miesięcy, tj. od dnia 01.09.2026 r. do dnia 25.06.2027 r., a także w dni, w których placówki oświatowe są zobowiązane zapewnić uczniom zajęcia wychowawczo-opiekuńcze albo w których uczniowie będą odrabiali inne dni zwolnione z zajęć dydaktycznych. Szczegółowy zakres, trasy, wymagania jakościowe i organizacyjne oraz pozostałe warunki wykonania przedmiotu umowy określają SWZ wraz z załącznikami. Usługa ma zapewnić dowozy i odwozy uczniów oraz opiekę nad uczniami w czasie przejazdów, mając na uwadze bezpieczeństwo uczniów, punktualność dowozów oraz jak najkrótszy czas przebywania uczniów w podróży. Usługa będzie wykonywana taborem Wykonawcy. Wykonawca jest zobowiązany dostosować do zamówienia odpowiednią ilość i wielkość środków transportu w celu realizacji przewozów zgodnie z rozkładem jazdy i ilością przewożonych uczniów. Zamawiający wyklucza możliwość roszczeń Wykonawcy z tytułu błędnego skalkulowania ceny lub pominięcia elementów niezbędnych do prawidłowego wykonania przedmiotu umowy. Trasę stanowi: Obwód nr 4. SP Sarbia, Obwód nr 5. SP Huta kl. I-III, Obwód nr 6. ZSP Śmieszkowo kl. I-III, Obwód nr 7. SP Gębice (2 autobusy). Szczegółowy rozkład jazdy określa załącznik do umowy.
Interne Kennung: GZOO.2600.1.2026.MS_2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3
Beschreibung: Wykonanie usługi transportowej w formie przewozu regularnego specjalnego osób, polegającej na przewozie do placówek oświatowych Gminy Czarnków: a) dzieci objęte wychowaniem przedszkolnym, od wieku, w którym ukończyły 3 lata w roku kalendarzowym, w którym rozpoczyna się rok szkolny 2026/2027, b) dzieci objęte obowiązkiem szkolnym, c) rodziców, opiekunów i nauczycieli pełniących podczas przewozu funkcję wspomagającą opiekę nad dziećmi, d) osób z niepełnosprawnościami będących uczestnikami Warsztatów Terapii Zajęciowej w Gębicach. Z przewozu korzystać będą dzieci zamieszkałe na terenie Gminy Czarnków, uczęszczające do placówek oświatowych w Gminie Czarnków, Mieście Czarnków i Gminie Wieleń, a także dzieci zamieszkałe w części Gminy Wieleń, uczęszczające do placówek oświatowych w Gminie Czarnków. Przewóz odbywać się będzie w dni nauki, zgodnie z kalendarzem zajęć edukacyjnych roku szkolnego 2026/2027 w okresie 10 miesięcy, tj. od dnia 01.09.2026 r. do dnia 25.06.2027 r., a także w dni, w których placówki oświatowe są zobowiązane zapewnić uczniom zajęcia wychowawczo-opiekuńcze albo w których uczniowie będą odrabiali inne dni zwolnione z zajęć dydaktycznych. Szczegółowy zakres, trasy, wymagania jakościowe i organizacyjne oraz pozostałe warunki wykonania przedmiotu umowy określają SWZ wraz z załącznikami. Usługa ma zapewnić dowozy i odwozy uczniów oraz opiekę nad uczniami w czasie przejazdów, mając na uwadze bezpieczeństwo uczniów, punktualność dowozów oraz jak najkrótszy czas przebywania uczniów w podróży. Usługa będzie wykonywana taborem Wykonawcy. Wykonawca jest zobowiązany dostosować do zamówienia odpowiednią ilość i wielkość środków transportu w celu realizacji przewozów zgodnie z rozkładem jazdy i ilością przewożonych uczniów. Zamawiający wyklucza możliwość roszczeń Wykonawcy z tytułu błędnego skalkulowania ceny lub pominięcia elementów niezbędnych do prawidłowego wykonania przedmiotu umowy. Trasę stanowi: SP1 Czarnków, SP2 Czarnków, SP Gulcz (1 autobus) Szczegółowy rozkład jazdy określa załącznik do umowy.
Interne Kennung: GZOO.2600.1.2026.MS_3
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4
Beschreibung: Wykonanie usługi transportowej w formie przewozu regularnego specjalnego osób, polegającej na przewozie do placówek oświatowych Gminy Czarnków: a) dzieci objęte wychowaniem przedszkolnym, od wieku, w którym ukończyły 3 lata w roku kalendarzowym, w którym rozpoczyna się rok szkolny 2026/2027, b) dzieci objęte obowiązkiem szkolnym, c) rodziców, opiekunów i nauczycieli pełniących podczas przewozu funkcję wspomagającą opiekę nad dziećmi, d) osób z niepełnosprawnościami będących uczestnikami Warsztatów Terapii Zajęciowej w Gębicach. Z przewozu korzystać będą dzieci zamieszkałe na terenie Gminy Czarnków, uczęszczające do placówek oświatowych w Gminie Czarnków, Mieście Czarnków i Gminie Wieleń, a także dzieci zamieszkałe w części Gminy Wieleń, uczęszczające do placówek oświatowych w Gminie Czarnków. Przewóz odbywać się będzie w dni nauki, zgodnie z kalendarzem zajęć edukacyjnych roku szkolnego 2026/2027 w okresie 10 miesięcy, tj. od dnia 01.09.2026 r. do dnia 25.06.2027 r., a także w dni, w których placówki oświatowe są zobowiązane zapewnić uczniom zajęcia wychowawczo-opiekuńcze albo w których uczniowie będą odrabiali inne dni zwolnione z zajęć dydaktycznych. Szczegółowy zakres, trasy, wymagania jakościowe i organizacyjne oraz pozostałe warunki wykonania przedmiotu umowy określają SWZ wraz z załącznikami. Usługa ma zapewnić dowozy i odwozy uczniów oraz opiekę nad uczniami w czasie przejazdów, mając na uwadze bezpieczeństwo uczniów, punktualność dowozów oraz jak najkrótszy czas przebywania uczniów w podróży. Usługa będzie wykonywana taborem Wykonawcy. Wykonawca jest zobowiązany dostosować do zamówienia odpowiednią ilość i wielkość środków transportu w celu realizacji przewozów zgodnie z rozkładem jazdy i ilością przewożonych uczniów. Zamawiający wyklucza możliwość roszczeń Wykonawcy z tytułu błędnego skalkulowania ceny lub pominięcia elementów niezbędnych do prawidłowego wykonania przedmiotu umowy. Trasę stanowi: Obwód nr 2. SP Kuźnica Cz., Obwód nr 1. SP Jędrzejewo (2 autobusy) Szczegółowy rozkład jazdy określa załącznik do umowy.
Interne Kennung: GZOO.2600.1.2026.MS_4
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 5
Beschreibung: Wykonanie usługi transportowej w formie przewozu regularnego specjalnego osób, polegającej na przewozie do placówek oświatowych Gminy Czarnków: a) dzieci objęte wychowaniem przedszkolnym, od wieku, w którym ukończyły 3 lata w roku kalendarzowym, w którym rozpoczyna się rok szkolny 2026/2027, b) dzieci objęte obowiązkiem szkolnym, c) rodziców, opiekunów i nauczycieli pełniących podczas przewozu funkcję wspomagającą opiekę nad dziećmi, d) osób z niepełnosprawnościami będących uczestnikami Warsztatów Terapii Zajęciowej w Gębicach. Z przewozu korzystać będą dzieci zamieszkałe na terenie Gminy Czarnków, uczęszczające do placówek oświatowych w Gminie Czarnków, Mieście Czarnków i Gminie Wieleń, a także dzieci zamieszkałe w części Gminy Wieleń, uczęszczające do placówek oświatowych w Gminie Czarnków. Przewóz odbywać się będzie w dni nauki, zgodnie z kalendarzem zajęć edukacyjnych roku szkolnego 2026/2027 w okresie 10 miesięcy, tj. od dnia 01.09.2026 r. do dnia 25.06.2027 r., a także w dni, w których placówki oświatowe są zobowiązane zapewnić uczniom zajęcia wychowawczo-opiekuńcze albo w których uczniowie będą odrabiali inne dni zwolnione z zajęć dydaktycznych. Szczegółowy zakres, trasy, wymagania jakościowe i organizacyjne oraz pozostałe warunki wykonania przedmiotu umowy określają SWZ wraz z załącznikami. Usługa ma zapewnić dowozy i odwozy uczniów oraz opiekę nad uczniami w czasie przejazdów, mając na uwadze bezpieczeństwo uczniów, punktualność dowozów oraz jak najkrótszy czas przebywania uczniów w podróży. Usługa będzie wykonywana taborem Wykonawcy. Wykonawca jest zobowiązany dostosować do zamówienia odpowiednią ilość i wielkość środków transportu w celu realizacji przewozów zgodnie z rozkładem jazdy i ilością przewożonych uczniów. Zamawiający wyklucza możliwość roszczeń Wykonawcy z tytułu błędnego skalkulowania ceny lub pominięcia elementów niezbędnych do prawidłowego wykonania przedmiotu umowy. Trasę stanowi: a) BUS 20-os. uczniowie z terenu całej gminy do ZSS w Gębicach (uczniowie z niepełnosprawnościami), b) BUS 30-os. Obwód nr 7. SP Gębice, WTZ Gębice. Szczegółowy rozkład jazdy określa załącznik do umowy.
Interne Kennung: GZOO.2600.1.2026.MS_5