2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych pochodzących z nieruchomości zamieszkałych na terenie Miasta i Gminy Łagów
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na: 1) Odbiorze, transporcie i zagospodarowaniu odpadów komunalnych pochodzących od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Miasta i Gminy Łagów; 2) Odbiorze, transporcie i zagospodarowaniu odpadów komunalnych pochodzących z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (dalej PSZOK) oraz odbiór i zagospodarowanie odpłatnie przyjmowanych przez PSZOK odpadów pochodzących z działalności rolniczej, jak również odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów z Miejskiego Punktu Zbiórki Elektroodpadów (dalej MPZE); 3) Dwóch mobilnych zbiórkach odpadów wielkogabarytowych oraz zużytego sprzętu RTV i AGD. Zagospodarowanie zebranych odpadów nastąpi zgodnie z hierarchią postępowania z odpadami, o której mowa w art. 17 ustawy z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach (Dz. U. z 2023r,. poz. 1587). Dane ilościowe pozwalające ocenić (oszacować) wartość i zakres zamówienia: 1) Liczba mieszkańców gminy Łagów obliczona na podstawie złożonych deklaracji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi (stan na 24 lipca 2025r.): 5860 2) Ilość gospodarstw domowych według złożonych deklaracji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi w poszczególnych miejscowościach (stan na 24.07.2025 r.): a) Czyżów – ilość gospodarstw – 96 b) Duraczów – ilość gospodarstw – 24 c) Gęsice – ilość gospodarstw – 53 d) Lechówek – ilość gospodarstw – 109 e) Łagów – ilość gospodarstw – 493 f) Małacentów – ilość gospodarstw – 19 g) Ruda - ilość gospodarstw – 17 h) Melonek – ilość gospodarstw – 21 i) Nowy Staw – ilość gospodarstw – 39 j) Piotrów – ilość gospodarstw – 230 k) Płucki – ilość gospodarstw – 74 l) Sadków – ilość gospodarstw – 104 m) Sędek – ilość gospodarstw – 98 n) Winna – ilość gospodarstw – 8 o) Wiśniowa– ilość gospodarstw – 33 p) Wola Łagowska – ilość gospodarstw – 143 q) Zamkowa Wola – ilość gospodarstw – 82 r) Nowa Zbelutka – ilość gospodarstw – 59 s) Stara Zbelutka – ilość gospodarstw – 118 t) Złota Woda – ilość gospodarstw – 74 3) Przewidywana ilość nieruchomości do obsługi obejmuje 1894 gospodarstw domowych. 4) Liczba sołectw: 19 5) Liczba miejscowości: 20 Zamawiający udostępni Wykonawcy w okresie trwania umowy wykaz nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy. Wykaz ten będzie zawierał listę posesji do odbioru odpadów komunalnych. Wykonawca zobowiązany jest przestrzegać ochrony danych osobowych pozyskanych w związku z realizacją przedmiotu zamówienia, Wykonawca nie może ich wykorzystywać do innych celów niż realizacja przedmiotu zamówienia. Wykonawca przy sporządzeniu oferty zobowiązany jest uwzględnić wzrost ilości nieruchomości w czasie trwania umowy o 2%. UWAGA: Wykonawca zobowiązany jest wskazać w formularzu oferty adresy instalacji komunalnych, do których będą przekazywane odpady zgodnie z art. 6d ust. 4 pkt 5 ustawy z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (Dz.U. 2025 poz. 733 ze zm.). W przypadku braku wskazania adresów oferta podlega odrzuceniu.
Interne Kennung: GK.6232.15.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90513100 Hausmüllbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001