See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: 581115 DPS "Vaistiniai preparatai", konkretus pirkimas "Vaistinis preparatas Tolvaptanas" (pirkimo numeris 8891217)
Beschreibung: Konkretus pirkimas "Vaistinis preparatas Tolvaptanas" (pirkimo numeris 8891217), atliekamas sukurtos dinaminės pirkimo sistemos "Vaistiniai preparatai" (pirkimo numeris 581115) pagrindu.
Vorherige Bekanntmachung: 004329-2022
Interne Kennung: 581115
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33622300 Diuretika
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Vaistinis preparatas Tolvaptanas
Interne Kennung: 8891217