2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rozbudowa NGFW dla usługi Chmurowej SaaS EZD RP
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa oprogramowania – licencji (kredytów) rozbudowujących o 2 nowe NGFW w infrastrukturze EZD RP. Zakupione kredyty powinny zasilić konto i być całością strefy kredytowej: Credit Pool ID: 1470299964 Expiration Date: 03-27-2030. Zamawiający wskazuje nazwy producentów infrastruktury, którą posiada, w celu zapewnienia zgodności oraz możliwości jej rozbudowy. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (dalej: SOPZ) zawarty jest w Załączniku nr 1 do SWZ oraz we Wzorze Umowy, której wzór stanowi Załącznik nr 7 do SWZ (dalej: Wzór Umowy lub Umowa). 3. Zamawiający wymaga, by Wykonawca wypełnił parametry oferowanego Oprogramowania zgodnie z wymaganiami określonymi w Załączniku nr 2 do SWZ – Formularz oferty. Zamawiający żąda wskazania w opisie oferowanego asortymentu producenta/model/nazwę lub inne dane jednoznacznie identyfikujące oferowany sprzęt, a także jednoznacznie wskazał w tabeli faktyczne parametry oferowanego sprzętu. Opis oferowanego asortymentu stanowi integralną część oferty i nie podlega uzupełnieniu. W przypadku niezłożenia opisu oferowanego Oprogramowania lub niewskazania danych jednoznacznie identyfikujących oferowany Oprogramowanie lub jego parametrów, Zamawiający odrzuci ofertę na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy. 4. W przypadkach, kiedy w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia wskazane zostały znaki towarowe, patenty, pochodzenie, źródło lub szczególny proces, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego Wykonawcę co prowadziłoby do uprzywilejowania lub wyeliminowania niektórych wykonawców lub produktów, oznacza to, że Zamawiający nie może opisać przedmiotu zamówienia za pomocą dostatecznie dokładnych określeń i jest to uzasadnione specyfiką przedmiotu zamówienia. W takich sytuacjach ewentualne wskazania na znaki towarowe, patenty, pochodzenie, źródło lub szczególny proces, należy odczytywać z wyrazami „lub równoważne”. 5. W przypadku, gdy w opisie przedmiotu zamówienia zostały zastosowane odniesienia do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencyjnych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 i ust. 3 ustawy Pzp, Zamawiający zgodnie z art. 101 ust. 4 ustawy Pzp dopuszcza zastosowanie rozwiązań równoważnych. Każdorazowo gdy wskazana jest w niniejszej SWZ norma, ocena techniczna, specyfikacja techniczna lub system referencji technicznych należy przyjąć, że w odniesieniu do nich użyto sformułowania „lub równoważne”. 6. Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne opisywane przez Zamawiającego, jest obowiązany udowodnić w ofercie, w szczególności za pomocą przedmiotowych środków dowodowych, o których mowa w art. 104-107 ustawy Pzp, że proponowane przez niego rozwiązania w równoważnym stopniu spełniają wymagania określone w opisie przedmiotu zamówienia. Dowody, w szczególności przedmiotowe środki dowodowe, o których mowa w art. 104-107 ustawy Pzp, potwierdzające, że proponowane przez Wykonawcę rozwiązania w równoważnym stopniu spełniają wymagania określone w opisie przedmiotu zamówienia nie podlegają uzupełnieniu.
Interne Kennung: ZZOSE.2611.42.2025.278.MPU[EZD-DOTACJA]
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Postępowanie o udzielenie zamówienia prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 r. poz. 1320), zwanej dalej ustawą Pzp. 2. Postępowanie jest prowadzone w języku polskim. 3. Zgodnie z art. 257 ustawy Pzp Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane. 4. Zamawiający zastosuje procedurę odwróconą badania i oceny ofert, o której mowa w art. 139 ustawy Pzp. 5. Zamawiający nie przewiduje wymagań w zakresie zatrudniania na podstawie stosunku pracy, o których mowa w art. 95 ustawy Pzp. 6. Z analizy przedmiotu zamówienia wynika, że art. 100 ustawy Pzp nie znajduje zastosowania. 7. Zamawiający nie przewiduje zamówienia w ramach prawa opcji.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001