661127-2026 - Wettbewerb
Polen – Feuerwehrfahrzeuge – Zakup wozu strażackiego dla OSP Królewska Wola
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup wozu strażackiego dla OSP Królewska Wola
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa fabrycznie nowego średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego z napędem 4x4, kategorii 2 – uterenowiony, wraz z zabudową pożarniczą i wymaganym wyposażeniem, przeznaczonego dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Królewskiej Woli. Pojazd musi być fabrycznie nowy, z rokiem produkcji podwozia minimum 2026 oraz rokiem produkcji pojazdu 2026, spełniać wymagania dla klasy średniej M oraz kategorii 2 – uterenowionej zgodnie z PN-EN 1846-1 lub normą równoważną. Podwozie pojazdu musi posiadać napęd 4x4. Pojazd musi posiadać ważne świadectwo dopuszczenia do użytkowania w ochronie przeciwpożarowej na terenie Polski. Samochód będzie wyposażony m.in. w zabudowę pożarniczą wykonaną z materiałów odpornych na korozję, autopompę pożarniczą dwuzakresową, zbiornik wody o pojemności powyżej 4 m³, zbiornik środka pianotwórczego, linię szybkiego natarcia, działko wodno-pianowe, maszt oświetleniowy oraz wyciągarkę elektryczną. Przedmiot zamówienia stanowi kompletny wóz strażacki wraz z wymaganym wyposażeniem, tworzący funkcjonalną i techniczną całość. Szczegółowe wymagania techniczne, parametry pojazdu, zabudowy oraz wyposażenia określono w Specyfikacji Warunków Zamówienia i pozostałych dokumentach zamówienia.
Interne Kennung: WSO.271.5553.8.2026.MK
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
661127-2026 - Procedura konkurencyjna
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Dostawy
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: WSO.271.5553.8.2026.MK
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 34144210 Wozy strażackie
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001