2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa Mobilnego Centrum Dochodzeniowo-Śledczego zbudowanego na pojeździe służbowym dla Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa Mobilnego Centrum Dochodzeniowo-Śledczego zbudowanego na pojeździe służbowym dla Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie. 2. Przedmiot zamówienia musi spełniać wszystkie warunki określone szczegółowo w załącznikach „Wycena ofertowa”, będącymi również specyfikacją techniczną, stanowiących załączniki nr 1.1, 2.1-2.7 oraz 3.1 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ) oraz w Opisie Przedmiotu zamówienia. 3. Zakres zamówienia oraz opis przedmiotu zamówienia został określony w SWZ, załącznikach nr 1.1, 2.1-2.7 oraz nr 3.1 do SWZ, Opisie Przedmiotu zamówienia oraz we wzorze umowy – załącznik do SWZ.
Interne Kennung: 83/2.2.13/25/SZP/D
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamówienie realizowane jest w ramach projektu „Technical and operational support for Lublin police to combat crimes detriment to the EU's financial interets" Unijny Program Zwalczania Nadużyć Finansowych – European Union Anti-Fraud Programme (EUAF). Projekt ten objęty jest szczegółowym harmonogramem realizacji oraz określonymi terminami kwalifikowalności wydatków, które muszą zostać spełnione, aby zachować możliwość rozliczenia i uzyskania refundacji kosztów. Terminowe udzielenie i realizacja zamówienia, jak również poniesienie oraz rozliczenie wydatków, są niezbędne do zakończenia projektu w ramach przewidzianych terminów. Zamawiający stoi w obliczu ryzyka niedotrzymania terminów rzeczowo-finansowych ujętych w harmonogramie projektu. Terminowe udzielenie i realizacja zamówienia, jak również poniesienie oraz rozliczenie wydatków, są niezbędne do zakończenia projektu w ramach przewidzianych terminów. W przeciwnym razie może dojść do utraty lub zmniejszenia dofinansowania zewnętrznego. Dodatkowo, zakres zamówienia – mimo że specjalistyczny – kierowany jest do ograniczonej, wyspecjalizowanej grupy wykonawców, którzy zazwyczaj dysponują gotowymi rozwiązaniami produktowymi oraz odpowiednim zapleczem technicznym, umożliwiającym szybkie przygotowanie oferty. Tym samym skrócenie terminu nie wpływa negatywnie na realną możliwość ubiegania się o udzielenie zamówienia przez zainteresowane podmioty.Z tych względów konieczne jest skrócenie terminu składania ofert, tak aby możliwe było sprawne przeprowadzenie postępowania, wybór wykonawcy, podpisanie umowy oraz rozpoczęcie realizacji przedmiotu zamówienia w czasie umożliwiającym jego zakończenie w terminach wynikających z umowy o dofinansowanie projektu.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34114200 Polizeifahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa Mobilnego Centrum Dochodzeniowo-Śledczego zbudowanego na pojeździe służbowym dla Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie. 2. Przedmiot zamówienia musi spełniać wszystkie warunki określone szczegółowo w załącznikach „Wycena ofertowa”, będącymi również specyfikacją techniczną, stanowiących załączniki nr 1.1, 2.1-2.7 oraz 3.1 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ) oraz w Opisie Przedmiotu zamówienia. 3. Zakres zamówienia oraz opis przedmiotu zamówienia został określony w SWZ, załącznikach nr 1.1, 2.1-2.7 oraz nr 3.1 do SWZ, Opisie Przedmiotu zamówienia oraz we wzorze umowy – załącznik do SWZ. 4. Zamawiający dla ważności oferty wymaga podania wymaganych informacji oraz wypełnienia wymaganych pól - w tym wszystkich pól wykropkowanych, w których należy wpisać w szczególności: - Załącznik nr 1.1 - markę, typ, oznaczenie handlowe oraz wariant oferowanego pojazdu, okresy gwarancji oraz niezbędne parametry oferowanego pojazdu. - Załącznik nr 2.1-2.7 oraz nr 3.1 - nazwę producenta, typu, model zaoferowanego asortymentu lub innego oznaczenia pozwalającego Zamawiającemu na jednoznaczne zidentyfikowanie zaoferowanego asortymentu oraz innych danych i parametrów – w druku OFERTA i w pozostałych załącznikach do SWZ.
Interne Kennung: Dostawa Mobilnego Centrum Dochodzeniowo-Śledczego zbudowanego na pojeździe służbowym dla Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie
Menge: 1 Stück