2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europees openbare aanbesteding - Wmo hulpmiddelen
Beschreibung: De Raamovereenkomst heeft betrekking op de levering en het beheer van Wmo hulpmiddelen. De dienstverlening omvat onder andere: • Levering van hulpmiddelen aan cliënten; • Onderhoud en reparatie van hulpmiddelen, zowel preventief als n.a.v. meldingen; • Logistieke processen, zoals aflevering, ophalen en retourname; • Klantcontact en afstemming met de gemeente en betrokken partijen; • Toezien dat hulpmiddelen nuttig worden ingezet en gebruikt. De exacte invulling van de dienstverlening is vastgelegd in het af te sluiten contract, waaronder afspraken over kwaliteit, levertijden en service. Deze opdracht is een raamovereenkomst met een geraamde waarde van € 9.000.000,- exclusief btw. De maximale waarde betreft € 13.500.000,- exclusief btw.
Interne Kennung: Z.911034
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33196000 Medizinische Hilfsmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33193000 Behindertenfahrzeuge, Rollstühle und dazugehörige Ausrüstung, 34400000 Motorräder, Fahrräder und Beiwagen, 50421000 Reparatur und Wartung von medizinischen Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Wmo hulpmiddelen
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De raamovereenkomst treedt in werking op 1 april 2027 en heeft een looptijd tot en met 31 maart 2031, met een optie tot eenzijdige verlenging door ons van driemaal twee jaar. De raamovereenkomst wordt gesloten door ondertekening van de definitieve raamovereenkomst door partijen.
661155-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: Z.911034
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33196000 Medical aids
Additional classification (cpv): 33193000 Invalid carriages, wheelchairs and associated devices, 34400000 Motorcycles, bicycles and sidecars, 50421000 Repair and maintenance services of medical equipment
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: Wmo hulpmiddelen
Internal identifier: 1
Options: