661188-2026 - Ergebnis
Polen – Dieselöl – Dostawa oleju napędowego w ilości ogólnej 4500m3 dla MZK sp. z o.o. w Opolu
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa oleju napędowego w ilości ogólnej 4500m3 dla MZK sp. z o.o. w Opolu
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa oleju napędowego w ilości ogólnej 4500 m3 dla MZK sp. z o.o. w Opolu. Dostawy obejmują olej napędowy standardowy w ilości nie mniejszej niż 4000 m3 oraz olej napędowy o polepszonych właściwościach niskotemperaturowych w ilości do 500 m3, do zasilania silników wysokoprężnych w autobusach komunikacji miejskiej, spełniających normy emisji spalin EURO V i EURO VI. Zamawiający zastrzega sobie prawo zwiększenia lub zmniejszenia ilości zakupionego oleju napędowego standardowego do wysokości ilości ogólnej w przypadku zmniejszenia zapotrzebowania Zamawiającego na olej napędowy o polepszonych właściwościach niskotemperaturowych. Ilość ogólna oleju napędowego może ulec zmniejszeniu lub zwiększeniu (rodzaj opcji) w czasie trwania umowy, w związku z potrzebami przedsiębiorstwa Zamawiającego w zakresie możliwych zmian w obsłudze systemu komunikacyjnego (okoliczności skorzystania z opcji). Zmiany ilościowe spowodują zmianę wartości brutto zamówienia stanowiącej sumę kwot wskazanych w § 6 ust. 7 i 8 umowy o wartość wynikającą z prawa opcji, nie więcej jednak niż o +/- 20 % całkowitej ceny transakcji (maksymalna wartość opcji). W przypadku zmian ilościowych oleju napędowego, ceny jednostkowe podane w § 6 ust. 3 i 6 umowy nie ulegną zmianie. Skróty użyte w ogłoszeniu: SWZ - specyfikacja warunków zamówienia, Prawo - ustawa Prawo zamówień publicznych
Vorherige Bekanntmachung: 532443-2026
Interne Kennung: ZO.2521-22/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09134100 Dieselöl
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa oleju napędowego w ilości ogólnej 4500 m3 dla MZK sp. z o.o. w Opolu. Dostawy obejmują olej napędowy standardowy w ilości nie mniejszej niż 4000 m3 oraz olej napędowy o polepszonych właściwościach niskotemperaturowych w ilości do 500 m3, do zasilania silników wysokoprężnych w autobusach komunikacji miejskiej, spełniających normy emisji spalin EURO V i EURO VI. Zamawiający zastrzega sobie prawo zwiększenia lub zmniejszenia ilości zakupionego oleju napędowego standardowego do wysokości ilości ogólnej w przypadku zmniejszenia zapotrzebowania Zamawiającego na olej napędowy o polepszonych właściwościach niskotemperaturowych. Ilość ogólna oleju napędowego może ulec zmniejszeniu lub zwiększeniu (rodzaj opcji) w czasie trwania umowy, w związku z potrzebami przedsiębiorstwa Zamawiającego w zakresie możliwych zmian w obsłudze systemu komunikacyjnego (okoliczności skorzystania z opcji). Zmiany ilościowe spowodują zmianę wartości brutto zamówienia stanowiącej sumę kwot wskazanych w § 6 ust. 7 i 8 umowy o wartość wynikającą z prawa opcji, nie więcej jednak niż o +/- 20 % całkowitej ceny transakcji (maksymalna wartość opcji). W przypadku zmian ilościowych oleju napędowego, ceny jednostkowe podane w § 6 ust. 3 i 6 umowy nie ulegną zmianie.
Haupteinstufung (cpv): 09000000 Mineralölerzeugnisse, Brennstoff, Elektrizität und andere Energiequellen
Menge: 4 500 000 Liter
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Ilość ogólna oleju napędowego może ulec zmniejszeniu lub zwiększeniu (rodzaj opcji) w czasie trwania umowy, w związku z potrzebami przedsiębiorstwa Zamawiającego w zakresie możliwych zmian w obsłudze systemu komunikacyjnego (okoliczności skorzystania z opcji). Zmiany ilościowe spowodują zmianę wartości brutto zamówienia stanowiącej sumę kwot wskazanych w § 6 ust. 7 i 8 umowy o wartość wynikającą z prawa opcji, nie więcej jednak niż o +/- 20 % całkowitej ceny transakcji (maksymalna wartość opcji). W przypadku zmian ilościowych oleju napędowego, ceny jednostkowe podane w § 6 ust. 3 i 6 umowy nie ulegną zmianie.