2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ingenieursdiensten Bouw & Utiliteit
Beschreibung: Het doel van de aanbesteding is om op transparante wijze te komen tot een Raamovereenkomst met twee professionele, betrouwbare en ontzorgende partners, die de diverse advies- en ingenieursdiensten Bouw & Utiliteit uitvoeren op basis van de in de aanbestedingsdocumenten omschreven eisen en voorwaarden. De gemeente wil twee professionele, betrouwbare en ontzorgende partners, die de diverse advies- en ingenieursdiensten Bouw & Utiliteit uitvoeren.
Interne Kennung: D2026-09043
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71240000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie planungsbezogene Leistungen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De initiële looptijd bedraagt twee (2) jaar. Er bestaat een optie tot verlenging van maximaal twee (2) maal één (1) jaar.
661190-2026 - Competition
Netherlands – Architectural, engineering and planning services – Ingenieursdiensten Bouw & Utiliteit
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: D2026-09043
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71240000 Architectural, engineering and planning services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options: