661211-2026 - Wettbewerb
Lettland – Dieselkraftstoff – Kuģu dīzeļdegvielas iegāde
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kuģu dīzeļdegvielas iegāde
Beschreibung: Kuģu dīzeļdegvielas iegāde
Interne Kennung: VALIC 2026/078/4N-P-AK
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09134200 Dieselkraftstoff
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Kuģu dīzeļdegvielas piegāde Rīgas Brīvostā
Los: LOT-0002
Titel: Kuģu dīzeļdegvielas piegāde Liepājas speciālā ekonomiskā zonā (ostā)
Los: LOT-0003
Titel: Kuģu dīzeļdegvielas piegāde Ventspils Brīvostā
Los: LOT-0004
Titel: Kuģu dīzeļdegvielas piegāde Salacgrīvas ostā
Los: LOT-0005
Titel: Kuģu dīzeļdegvielas piegāde Mērsraga ostā
Los: LOT-0006
Titel: Kuģu dīzeļdegvielas piegāde Pāvilostas ostā