Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33192300 Möbel für ärztliche Zwecke, außer Betten und Tischen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33192000 Möbel für ärztliche Zwecke, 39130000 Büromöbel, 33192120 Krankenhausbetten, 39143112 Matratzen, 33191000 Sterilisierungs-, Desinfektions- und Reinigungsausrüstung, 33193000 Behindertenfahrzeuge, Rollstühle und dazugehörige Ausrüstung
Allgemeine Informationen
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
661221-2026 - Competition
Poland – Medical furniture except beds and tables – Zakup wyposażenia i mebli dla oddziału Kardiologii w SPWSZ w Szczecinie
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Zakup wyposażenia i mebli dla oddziału Kardiologii w SPWSZ w Szczecinie
Description: Przedmiotem zamówienia jest zakup wyposażenia i mebli dla oddziału Kardiologii w SPWSZ w Szczecinie Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projekcie umowy, stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ oraz w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ i załącznik nr 1A do SWZ dla zadania nr 1-6.
Internal identifier: EP/220/86/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33192300 Medical furniture except beds and tables
Additional classification (cpv): 33192000 Medical furniture, 39130000 Office furniture, 33192120 Hospital beds, 39143112 Mattresses, 33191000 Sterilisation, disinfection and hygiene devices, 33193000 Invalid carriages, wheelchairs and associated devices
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Zadanie nr 1. – Meble Medyczne i niemedyczne
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ dla zadania nr 1. Zadanie składa się z 110 pozycji.
Internal identifier: EP/220/86/2026- zadanie nr 1
Main classification (cpv): 33192000 Medical furniture
Additional classification (cpv): 33192300 Medical furniture except beds and tables, 39130000 Office furniture
Lot: LOT-0002
Title: Zadanie nr 2. – Płuczko-dezynfektor
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ dla zadania nr 2. Zadanie składa się z 1 pozycji.
Internal identifier: EP/220/86/2026 - zadanie nr 2
Main classification (cpv): 33191000 Sterilisation, disinfection and hygiene devices
Lot: LOT-0003
Title: Zadanie nr 3. – Łóżka szpitalne, szafki przyłóżkowe, materace
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ dla zadania nr 3. Zadanie składa się z 3 pozycji.
Internal identifier: EP/220/86/2026 - zadanie nr 3
Main classification (cpv): 33192120 Hospital beds
Additional classification (cpv): 33192000 Medical furniture, 39143112 Mattresses
Lot: LOT-0004
Title: Zadanie nr 4. – Szafki przyłóżkowe wąskie, wózek
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ dla zadania nr 4. Zadanie składa się z 2 pozycji.
Internal identifier: EP/220/86/2026 - zadanie nr 4
Lot: LOT-0005
Title: Zadanie nr 5. – Wózek do transportu pacjenta w pozycji leżącej, wózek oddziałowy
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ dla zadania nr 5. Zadanie składa się z 1 pozycji.
Internal identifier: EP/220/86/2026 - zadanie nr 5
Main classification (cpv): 33193000 Invalid carriages, wheelchairs and associated devices
Lot: LOT-0006
Title: Zadanie nr 6. – Wózek do transportu pacjenta w pozycji siedzącej
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ dla zadania nr 6. Zadanie składa się z 1 pozycji.
Internal identifier: EP/220/86/2026 - zadanie nr 6