See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Acord cadru furnizare alimente: Pulpa porc fara os, cotlet porc fara os, carne tocata porc, oase garf neafumate "
Beschreibung: alimente: “Pulpa porc fara os, cotlet porc fara os, carne tocata porc, oase garf neafumate "- descrierea in Caietul de sarcini Numar zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor:14.Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificare/informatiilor suplimentare in a 11-a zi inainte de data limita de depunere a ofertelor.
Interne Kennung: 24014380_2026_PAAPD1604919,;pozitia 25/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15113000 Schweinefleisch
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: PULPA PORC FARA OS
Beschreibung: PULPA PORC FARA OS A.C.: mini 5000- maxi 13000 KG; contr.sscv.: mini 500- maxi 1500 KG Valori: A.C.: mini 112150- maxi 291590 lei; contr.sscv.: maxi 33645lei. Garantie participare: 336 lei.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: COTLET PORC FARA OS
Beschreibung: COTLET PORC FARA OS A.C.: mini 5000- maxi 13000 KG; contr.sscv.: mini 500- maxi 1500 KG Valori: A.C.: mini 140000- maxi 364000 lei; contr.sscv.: maxi 42000lei. Garantie participare: 420 lei.
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: CARNE TOCATA DE PORC
Beschreibung: CARNE TOCATA DE PORC A.C.: mini 2000- maxi 8500 KG; contr.sscv.: mini 350- maxi 1000 KG Valori: A.C.: mini 40000- maxi 170000 lei; contr.sscv.: maxi 20000lei. Garantie participare: 200 lei.
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: OASE GARF NEAFUMATE
Beschreibung: OASE GARF NEAFUMATE A.C.: mini 2000- maxi 8500 KG; contr.sscv.: mini 350- maxi 1000 KG Valori: A.C.: mini 12000- maxi 51000 lei; contr.sscv.: maxi 6000lei. Garantie participare: 60 lei.
Interne Kennung: 4