2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa oleju napędowego na potrzeby Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Hajnówce w 2027 r.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa oleju napędowego na potrzeby Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych Sp. z o.o. do zbiorników zlokalizowanych w Hajnówce przy ul. Łowczej 4, przy ul. Szosa Kleszczelowska 35 oraz w Ignatkach nr 40/4
Interne Kennung: PUK/PN/5/ON/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09134220 Dieselkraftstoff (EN 590)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa oleju napędowego na potrzeby Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Hajnówce w 2027 r. - Część I
Beschreibung: Dostawa oleju napędowego do zbiorników zlokalizowanych w Hajnówce przy ul. Łowczej 4 i ul. Szosa Kleszczelowskiej 35 w ilości : olej napędowy Diesel: 880.000 l.(osiemset osiemdziesiąt tysięcy litrów), Olej napędowy Arktyczny 100.000 l (sto tysięcy litrów)
Interne Kennung: Część I
Menge: 980 000 Liter
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa oleju napędowego na potrzeby Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Hajnówce w 2027 r. - Część II
Beschreibung: Dostawa oleju napędowego do zbiorników zlokalizowanych w Ignatkach 40/4 w ilości : olej napędowy Diesel: 100.000 l. (sto tysięcy litrów), Olej napędowy Arktyczny 14.000 l (czternaście tysięcy litrów)
Interne Kennung: Część II
Menge: 114 000 Liter
661225-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: PUK/PN/5/ON/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 09134220 Diesel fuel (EN 590)
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: Część I
Quantity: 980 000 litres
Lot: LOT-0002
Internal identifier: Część II
Quantity: 114 000 litres
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: PUK/PN/5/ON/2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 09134220 Paliwo do silników diesla (EN 590)
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: Część I
Ilość: 980 000 litry
Część zamówienia: LOT-0002
Wewnętrzny identyfikator: Część II
Ilość: 114 000 litry