661243-2026 - Ergebnis
Ungarn – Medizinische Verbrauchsartikel – DEK-1646 Sejtszeparáló készülékekhez fogyóanyag b.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DEK-1646 Sejtszeparáló készülékekhez fogyóanyag b.
Beschreibung: DEK-1646 DE KK részére sejtszeparáló készülékekhez fogyóanyag beszerzése 2 részben: 1. rész: UV Kezelő zsák fotoferezishez 2. rész: Terápiás plazmacsere szett
Vorherige Bekanntmachung: 295914-2025
Interne Kennung: EKR000670562026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Macogenic G2 Illuminátor típusú készülékhez szett
Beschreibung: DEK-1646 DE KK részére sejtszeparáló készülékekhez fogyóanyagok beszerzése 1. rész: Macogenic G2 Illuminátor típusú készülékhez szett Adásvételi keretmegállapodás Macogenic G2 Illuminátorhoz fogyóanyagok beszerzésére a Debreceni Egyetem Klinikai Központ részére 24 hónapra. Beszerzésre kerülő áru megnevezése, műszaki specifikációja és a beszerzésre kerülő mennyiség (db/24 hó): 1. UV Kezelő zsák fotoferezishez: Készülék- és programspecifikus, egyszerhasználatos, 80 db Az adásvételi keretmegállapodás alapján megvásárolni kívánt termékek minőségi és funkcionális követelményeit a közbeszerzési dokumentáció részét képező műszaki leírás tartalmazza. A beszerzés magába foglalja a teljesítés helyére történő szállítást is. Csak gyári új, korábban használatban nem volt termék ajánlható meg. A keretmegállapodás a hatálybalépésétől számított 24 hónapos határozott időre vagy a teljes keretmennyiség / opció igénybevétele esetén a teljes keretmennyiség opcióval együtt számított mennyiségének kimerüléséig jön létre. A keretmegállapodás hatálya a hamarabb megvalósuló feltétel bekövetkeztéig tart. Csak a teljes részre tehető ajánlat. Ajánlattevőnek az adott részben az ártáblázat valamennyi sorára megajánlást kell tennie. Jótállás időtartama: az árura az átadástól számított 12 hónap. A 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bek. alapján, amennyiben a műszaki leírás meghatározott gyártmányú vagy eredetű dologra, illetve konkrét eljárásra, amely egy adott gazdasági szereplő termékeit vagy az általa nyújtott szolgáltatásokat jellemzi, vagy védjegyre, szabadalomra, tevékenységre, személyre, típusra vagy adott származásra vagy gyártási folyamatra hivatkozik, úgy a megnevezés csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt, és a megnevezés mellett a „vagy azzal egyenértékű” kifejezést is érteni kell, mely alapján az Ajánlatkérő köteles elfogadni az egyenértékű vagy a dokumentációban rögzítetteknél jobb megoldást is. Ajánlattevő - amennyiben a hivatkozással érintett műszaki tartalom helyett egyenértékű eszközt, megoldást stb. kíván megajánlani ajánlatában - a szakmai ajánlatában köteles benyújtani az egyenértékűség alátámasztására szolgáló dokumentumo(ka)t. Ajánlatkérő felhívja az ajánlattevők figyelmét, hogy az egyenértékűség alátámasztására szolgáló dokumentum lehet különösen (de nem kizárólagosan) a gyártótól származó műszaki dokumentáció vagy valamely független, szakmailag elismert szervezet minősítése.
Interne Kennung: EKR000670562026/1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: A mennyiségi opció maximálisan igénybe vehető mennyisége az alapmennyiség 30%-a, figyelemmel a gyógyszerek és orvostechnikai eszközök közbeszerzésének sajátos szabályairól szóló 16/2012. (II. 16.) Korm. rendelet 6. § (2) bekezdésére. Az opció igénybevételének feltételeit a keretmegállapodás tervezet tartalmazza. Az alapmennyiség: 80 db
Los: LOT-0002
Titel: Fresenius Com.tec típusú készülékhez szettek
Beschreibung: DEK-1646 DE KK részére sejtszeparáló készülékekhez fogyóanyagok beszerzése 2. rész: Fresenius Com.tec típusú készülékhez szettek Adásvételi keretmegállapodás Fresenius Com.tec típusú géphez fogyóanyagok beszerzésére a Debreceni Egyetem Klinikai Központ részére 24 hónapra. Beszerzésre kerülő áru megnevezése, műszaki specifikációja és a beszerzésre kerülő mennyiség (db/24 hó): 1. Terápiás plazmacsere szett: Készülék- és programspecifikus, egyszerhasználatos, hegesztésmentes, kompakt centrifuga kamrásak, 410 db Az adásvételi keretmegállapodás alapján megvásárolni kívánt termékek minőségi és funkcionális követelményeit a közbeszerzési dokumentáció részét képező műszaki leírás tartalmazza. A beszerzés magába foglalja a teljesítés helyére történő szállítást is. Csak gyári új, korábban használatban nem volt termék ajánlható meg. A keretmegállapodás a hatálybalépésétől számított 24 hónapos határozott időre vagy a teljes keretmennyiség / opció igénybevétele esetén a teljes keretmennyiség opcióval együtt számított mennyiségének kimerüléséig jön létre. A keretmegállapodás hatálya a hamarabb megvalósuló feltétel bekövetkeztéig tart. Csak a teljes részre tehető ajánlat. Ajánlattevőnek az adott részben az ártáblázat valamennyi sorára megajánlást kell tennie. Jótállás időtartama: az árura az átadástól számított 12 hónap. A 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bek. alapján, amennyiben a műszaki leírás meghatározott gyártmányú vagy eredetű dologra, illetve konkrét eljárásra, amely egy adott gazdasági szereplő termékeit vagy az általa nyújtott szolgáltatásokat jellemzi, vagy védjegyre, szabadalomra, tevékenységre, személyre, típusra vagy adott származásra vagy gyártási folyamatra hivatkozik, úgy a megnevezés csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt, és a megnevezés mellett a „vagy azzal egyenértékű” kifejezést is érteni kell, mely alapján az Ajánlatkérő köteles elfogadni az egyenértékű vagy a dokumentációban rögzítetteknél jobb megoldást is. Ajánlattevő - amennyiben a hivatkozással érintett műszaki tartalom helyett egyenértékű eszközt, megoldást stb. kíván megajánlani ajánlatában - a szakmai ajánlatában köteles benyújtani az egyenértékűség alátámasztására szolgáló dokumentumo(ka)t. Ajánlatkérő felhívja az ajánlattevők figyelmét, hogy az egyenértékűség alátámasztására szolgáló dokumentum lehet különösen (de nem kizárólagosan) a gyártótól származó műszaki dokumentáció vagy valamely független, szakmailag elismert szervezet minősítése.
Interne Kennung: EKR000670562026/2
Beschreibung der Optionen: A mennyiségi opció maximálisan igénybe vehető mennyisége az alapmennyiség 30%-a, figyelemmel a gyógyszerek és orvostechnikai eszközök közbeszerzésének sajátos szabályairól szóló 16/2012. (II. 16.) Korm. rendelet 6. § (2) bekezdésére. Az opció igénybevételének feltételeit a keretmegállapodás tervezet tartalmazza. Az alapmennyiség: 410 db