See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wybór 4 ekspertów medycznych w dziedzinie chorób układu pokarmowego. Części 1÷4
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług eksperckich - wybór 4 ekspertów medycznych w dziedzinie chorób układu pokarmowego. Część 1: Świadczenie usługi eksperckiej - 1 ekspert medyczny główny w dziedzinie gastroenterologii. Część 2: Świadczenie usługi eksperckiej - 1 ekspert medyczny pomocniczy w dziedzinie chirurgii ogólnej. Część 3: Świadczenie usługi eksperckiej - 1 ekspert medyczny pomocniczy w dziedzinie transplantologii klinicznej. Część 4: Świadczenie usługi eksperckiej - 1 ekspert medyczny pomocniczy w dziedzinie chorób wewnętrznych. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (dalej OPZ), zawierający opis minimalnych wymagań w danej części stanowi załącznik nr 2 do SWZ. 3. Zamówienie musi być zrealizowane w całości zgodnie z wymaganiami określonymi w SWZ, OPZ oraz projektowanych postanowieniach umowy (dalej: PPU), które stanowią załączniki do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 657991-2025
Interne Kennung: ZZP.ZP.412.39.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 73000000 Forschungs- und Entwicklungsdienste und zugehörige Beratung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1: Świadczenie usługi eksperckiej - 1 ekspert medyczny główny w dziedzinie gastroenterologii.
Beschreibung: Świadczenie usługi eksperckiej - 1 ekspert medyczny główny w dziedzinie gastroenterologii.
Los: LOT-0002
Titel: Część 2: Świadczenie usługi eksperckiej - 1 ekspert medyczny pomocniczy w dziedzinie chirurgii ogólnej.
Beschreibung: Świadczenie usługi eksperckiej - 1 ekspert medyczny pomocniczy w dziedzinie chirurgii ogólnej.
Los: LOT-0003
Titel: Część 3: Świadczenie usługi eksperckiej - 1 ekspert medyczny pomocniczy w dziedzinie transplantologii klinicznej.
Beschreibung: Świadczenie usługi eksperckiej - 1 ekspert medyczny pomocniczy w dziedzinie transplantologii klinicznej.
Los: LOT-0004
Titel: Część 4: Świadczenie usługi eksperckiej - 1 ekspert medyczny pomocniczy w dziedzinie chorób wewnętrznych.
Beschreibung: Świadczenie usługi eksperckiej - 1 ekspert medyczny pomocniczy w dziedzinie chorób wewnętrznych.