See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rozbudowa systemu ESKULAP o funkcjonalność obsługi badań klinicznych z wdrożeniem i przekazaniem licencji wraz z integracją z systemem CTMS (Clinical Trial Management System), a także przeszkolenia pracowników Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu i Szpitali, w ramach projektu pt. „Rozwój Uniwersyteckiego Centrum Wsparcia Badań Klinicznych na rzecz efektywności i dostępności nowoczesnych terapii”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Rozbudowa systemu ESKULAP o funkcjonalność obsługi badań klinicznych z wdrożeniem i przekazaniem licencji wraz z integracją z systemem CTMS (Clinical Trial Management System), a także przeszkolenia pracowników Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu i Szpitali, w ramach projektu pt. „Rozwój Uniwersyteckiego Centrum Wsparcia Badań Klinicznych na rzecz efektywności i dostępności nowoczesnych terapii”. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 3 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 480383-2025
Interne Kennung: PN-46/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme
5. Los
Los: LOT-0002