661293-2026 - Wettbewerb
Niederlande – Finanz- und Versicherungsdienstleistungen – Wagenpark- en Werkmaterieelverzekering Gemeente Smallingerland
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wagenpark- en Werkmaterieelverzekering Gemeente Smallingerland
Beschreibung: Het betreft een Wagenpark- en Werkmaterieelverzekering ten behoeve van de gemeente Smallingerland .
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66000000 Finanz- und Versicherungsdienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Wagenparkverzekering
Beschreibung: De gemeente Smallingerland wenst een Wagenparkverzekering af te sluiten. .
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 66514110 Kraftfahrzeugversicherungen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Beide Overeenkomsten hebben een looptijd van twee jaar met een wederzijdse optionele verlenging van viermaal twaalf maanden en zal naar verwachting ingaan per 1 januari 2027.
Los: LOT-0002
Titel: Werkmaterieelverzekering
Beschreibung: De gemeente Smallingerland wenst een Werkmaterieelverzekering af te sluiten. .
Interne Kennung: 2
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 66000000 Financial and insurance services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Wagenparkverzekering
Internal identifier: 1
Main classification (cpv): 66514110 Motor vehicle insurance services
Options:
Lot: LOT-0002
Title: Werkmaterieelverzekering
Internal identifier: 2