See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa środków technicznych neurochirurgicznych
Beschreibung: Dostawa środków technicznych neurochirurgicznych - 32 zadania asortymentowe
Interne Kennung: DZPZ.26.11.20.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33184100 Chirurgische Implantate
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1
Beschreibung: Zadanie 1 – Akcesoria do posiadanego przez Zamawiającego systemu neuronawigacji StealthStation S8 firmy Medtronic - 2 pozycje asortymentowe
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2
Beschreibung: Zadanie 2 – Klatki międzytrzonowe do odcinka lędźwiowego kręgosłupa typu z dostępu TLIF oraz PLIF - Całość zamówienia - 10 sztuk
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie 3
Beschreibung: Zadanie 3 – Stabilizacja lędźwiowa międzytrzonowa czopami obrotowymi - Całość zamówienia - 10 sztuk
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie 4
Beschreibung: Zadanie 4 - Płytki przednie tytanowe do stabilizacji odcinka szyjnego kręgosłupa - 2 pozycje asortymentowe
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie 5
Beschreibung: Zadanie 5 – Klatka międzytrzonowa do kręgosłupa szyjnego - Całość zamówienia - 130 sztuk
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie 6
Beschreibung: Zadanie 6 - Protezy trzonu odcinka szyjnego, materiał: tytan - Całość zamówienia - 10 sztuk
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie 7
Beschreibung: Zadanie 7 – Zestaw do przezskórnej rekonstrukcji wysokości trzonu kręgu (kyfoplastyki) kręgosłupa piersiowego i lędźwiowego - Całość zamówienia - 20 kompletów
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie 8
Beschreibung: Zadanie 8 - Zestaw jednorazowy do wertebroplastyki za pomocą cementu kostnego o wysokiej lepkości i gęstości - Zamówienie - 40 zestawów + 40 dodatkowych igieł do podawania cementu.
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie 9
Beschreibung: Zadanie 9 - Syntetyczny substytut kości do wypełniania wszczepów i ubytków kostnych w kręgosłupie - 60 sztuk
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie 10
Beschreibung: Zadanie 10 - Klipsy (tytanowe) do operacji malformacji naczyń mózgowych typu Yasargil - 10 sztuk
Los: LOT-0011
Titel: Zadanie 11
Beschreibung: Zadanie 11 - Klipsy (tytanowe) do operacji malformacji naczyń mózgowych typu L - 10 sztuk
Los: LOT-0012
Titel: Zadanie 12
Beschreibung: Zadanie 12 - Układy drenujące płyn mózgowo - rdzeniowy zewnętrzne - 3 pozycje asortymentowe
Los: LOT-0013
Titel: Zadanie 13
Beschreibung: Zadanie 13 - Układy zastawkowe wodogłowiowe nieregulowalne z mechanizmem antysyfonowym - 2 komplety
Los: LOT-0014
Titel: Zadanie 14
Beschreibung: Zadanie 14 – Zastawka wodogłowiowa programowalna ze zbiorniczkiem oraz mechanizmem antysyfonowym - 8 kompletów
Los: LOT-0015
Titel: Zadanie 15
Beschreibung: Zadanie 15 - Akcesoria zastawkowe - 5 pozycji asortymentowych
Los: LOT-0016
Titel: Zadanie 16
Beschreibung: Zadanie 16 – Implanty tytanowe do przezskórnej przeznasadowej stabilizacji odcinka lędźwiowo-krzyżowego i piersiowego kręgosłupa oraz implanty tytanowe do stabilizacji przeznasadowej kręgosłupa piersiowego i lędźwiowo-krzyżowego „na otwarto” - system kompatybilny z system do operacji stabilizacji przeznasadowej przeskórnej - 8 pozycji asortymentowych
Los: LOT-0017
Titel: Zadanie 17
Beschreibung: Zadanie 17 – Elastyczna proteza jądra miażdżystego dysku międzykręgowego - 10 kompletów
Los: LOT-0018
Titel: Zadanie 18
Beschreibung: Zadanie 18 – Elektrody do przezskórnych zabiegów denerwacji-termolezji niskotemperaturowej prądami wysokiej częstotliwości oraz jednorazowe (bez potrzeby użycia dodatkowych narzędzi) zestawy do przezskórnych, małoinwazyjnych, endoskopowych operacji jednoczasowej, niskotemperaturowej elektrokoagulacji plastyki jądra miażdżystego - 2 pozycje asortymentowe
Los: LOT-0019
Titel: Zadanie 19
Beschreibung: Zadanie 19 - Akcesoria do posiadanego przez Zamawiającego kostnego noża ultradźwiękowego BoneScalpel model BCM-SY firmy Misonix - 2 pozycje asortymentowe
Los: LOT-0020
Titel: Zadanie 20
Beschreibung: Zadanie 20 - Wiertła, frezy do posiadanych przez Zamawiającego napędów wiertarkowych Midas Rex firmy Medtronic - 4 pozycje asortymentowe
Los: LOT-0021
Titel: Zadanie 21
Beschreibung: Zadanie 21 - Niemetalowe płytki - 6 pozycji asortymentowych
Los: LOT-0022
Titel: Zadanie 22
Beschreibung: Zadanie 22 - Kaniula aspiracyjna - 2 pozycje asortymentowe
Los: LOT-0023
Titel: Zadanie 23
Beschreibung: Zadanie 23 - Elektroda wielorazowa kompatybilna z posiadanym przez Zamawiającego uchwytem elektrod wtyk ERBE - 3 sztuki
Los: LOT-0024
Titel: Zadanie 24
Beschreibung: Zadanie 24 - Radiocieniujący cement kostny - 15 sztuk
Los: LOT-0026
Titel: Zadanie 25
Beschreibung: Zadanie 25 - Igła do biopsji - 10 sztuk
Los: LOT-0027
Titel: Zadanie 26
Beschreibung: Zadanie 26 - Siatka mikrotytanowa - 1 sztuka
Los: LOT-0028
Titel: Zadanie 27
Beschreibung: Zadanie 27 - Jednorazowa osłona na posiadany przez Zamawiającego mikroskop Leica OHX/ARveo8, o modelu głowicy M530 - 100 sztuk
Los: LOT-0029
Titel: Zadanie 28
Beschreibung: Zadanie 28 - Środek do wizualizacji tkanek - 30 sztuk
Los: LOT-0030
Titel: Zadanie 29
Beschreibung: Zadanie 29 - System mocowania płata czaszki - 3 pozycje asortymentowe
Los: LOT-0031
Titel: Zadanie 30
Beschreibung: Zadanie 30 - Rękawice RTG - 40 par
Los: LOT-0032
Titel: Zadanie 31
Beschreibung: Zadanie 31 - Trepany wielorazowe i jednorazowe - 7 pozycji asortymentowych
Los: LOT-0033
Titel: Zadanie 32
Beschreibung: Zadanie 32 - Ewakuator - 500 sztuk
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: DZPZ.26.11.20.2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33100000 Urządzenia medyczne
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33184100 Implanty chirurgiczne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Zadanie 1
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: Zadanie 2
Część zamówienia: LOT-0003
Tytuł: Zadanie 3
Część zamówienia: LOT-0004
Tytuł: Zadanie 4
Część zamówienia: LOT-0005
Tytuł: Zadanie 5
Część zamówienia: LOT-0006
Tytuł: Zadanie 6
Część zamówienia: LOT-0007
Tytuł: Zadanie 7
Część zamówienia: LOT-0008
Tytuł: Zadanie 8
Część zamówienia: LOT-0009
Tytuł: Zadanie 9
Część zamówienia: LOT-0010
Tytuł: Zadanie 10
Część zamówienia: LOT-0011
Tytuł: Zadanie 11
Część zamówienia: LOT-0012
Tytuł: Zadanie 12
Część zamówienia: LOT-0013
Tytuł: Zadanie 13
Część zamówienia: LOT-0014
Tytuł: Zadanie 14
Część zamówienia: LOT-0015
Tytuł: Zadanie 15
Część zamówienia: LOT-0016
Tytuł: Zadanie 16
Część zamówienia: LOT-0017
Tytuł: Zadanie 17
Część zamówienia: LOT-0018
Tytuł: Zadanie 18
Część zamówienia: LOT-0019
Tytuł: Zadanie 19
Część zamówienia: LOT-0020
Tytuł: Zadanie 20
Część zamówienia: LOT-0021
Tytuł: Zadanie 21
Część zamówienia: LOT-0022
Tytuł: Zadanie 22
Część zamówienia: LOT-0023
Tytuł: Zadanie 23
Część zamówienia: LOT-0024
Tytuł: Zadanie 24
Część zamówienia: LOT-0026
Tytuł: Zadanie 25
Część zamówienia: LOT-0027
Tytuł: Zadanie 26
Część zamówienia: LOT-0028
Tytuł: Zadanie 27
Część zamówienia: LOT-0029
Tytuł: Zadanie 28
Część zamówienia: LOT-0030
Tytuł: Zadanie 29
Część zamówienia: LOT-0031
Tytuł: Zadanie 30
Część zamówienia: LOT-0032
Tytuł: Zadanie 31
Część zamówienia: LOT-0033
Tytuł: Zadanie 32