2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przebudowa zbiornika wodnego w Leśnictwie Koterka
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane dla zadania pod nazwą: "Przebudowa zbiornika wodnego w Leśnictwie Koterka" realizowana w ramach projektu "Kompleksowy projekt adaptacji lasów i leśnictwa do zmian klimatu - mała retencja oraz przeciwdziałanie erozji wodnej na terenach nizinnych - kontynuacja".
Vorherige Bekanntmachung: 394058-2025
Interne Kennung: S.270.1.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający wyznacza termin składania ofert o 5 dni krótszy niż określony w art. 138 ust. 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych, ponieważ składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art.63 ust. 1.
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45240000 Wasserbauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45112000 Aushub- und Erdbewegungsarbeiten, 45220000 Ingenieur- und Hochbauarbeiten, 45223500 Stahlbetonkonstruktionen, 45246000 Flussregulierungs- und Hochwasserschutzarbeiten, 44191000 Verschiedene Holzbaustoffe
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: I. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane dla zadania pod nazwą: "Przebudowa zbiornika wodnego w Leśnictwie Koterka" realizowana w ramach projektu "Kompleksowy projekt adaptacji lasów i leśnictwa do zmian klimatu - mała retencja oraz przeciwdziałanie erozji wodnej na terenach nizinnych - kontynuacja". II. Lokalizacja inwestycji: części działek o numerach geodezyjnych: działki w zarządzie Nadleśnictwa Nurzec 38, 39, 635/8; działki w zarządzie Powiatowego Zarządu Dróg w Siemiatyczach 37 i 40; oraz działka w zarządzie Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Lublinie 384; w obrębie 0003 Mętna, gmina Mielnik. III. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2 do SWZ – Dokumentacja projektowa, oraz załącznik nr 3 do SWZ – Przedmiar robót. IV. Warunki rękojmi i gwarancji: 1) Na wykonany cały przedmiot zamówienia wykonawca udzieli zamawiającemu gwarancji jakości minimum 60 miesięcy, okres rękojmi – 5 lat. 2) Wzór karty gwarancyjnej stanowi załącznik nr 6 do Umowy. 3) Termin gwarancji i rękojmi liczony będzie od dnia następnego od daty dokonania odbioru końcowego robót budowlanych. 4) Okresy gwarancji udzielane przez podwykonawców muszą odpowiadać, co najmniej okresowi udzielonemu przez wykonawcę i liczone będą od daty dokonania odbioru końcowego robót. V. Zgodnie z art. 95 PZP - Zamawiający wymaga zatrudnienia przez wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie stosunku pracy osób wykonujących czynności wchodzące w skład przedmiotu zamówienia polegające na wykonywaniu prac przez operatorów maszyn i urządzeń oraz przez pracowników fizycznych wykonujących czynności pod nadzorem kierownika budowy podczas wykonywania wszelkich robót związanych z realizacją przedmiotu zamówienia tj. roboty ziemne, roboty inżynieryjno – budowlane, roboty hydrotechniczne, jeżeli wykonanie tych czynności polega na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. - Kodeks pracy (tekst jedn.: Dz. U. z 2025 r. poz. 277) Wymagania dotyczące zatrudnienia na podstawie umowy o pracę oraz uprawnienia w zakresie kontroli zostały określone we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 11 do SWZ. Pozostałe wymagania dotyczące opisu przedmiotu zamówienia zostały określone w Rozdziale 3 SWZ oraz w załącznikach do SWZ.