See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Meerjarenovereenkomst voor het preventief en correctief onderhoud van de installaties van de Londenbrug, Nassaubrug en Mexicobruggen
Beschreibung: Deze opdracht betreft een meerjarenovereenkomst voor het preventief en correctief onderhoud van de installaties van de Londenbrug, Nassaubrug en Mexicobruggen, inclusief een 24/24 en 7/7 permanentiedienst. Het onderhoud omvat alle correctief, preventief en periodiek onderhoud op de respectievelijke mechanische, hydraulische en elektrische installaties. Onder onderhoud wordt verstaan: alle prestaties en leveringen (personeel, materieel, vervoer, signalisatie, diensten, etc.) die noodzakelijk zijn om de installaties op een volmaakte wijze in bedrijf te houden. Alle voorgenoemde bruggen vallen onder eigendom en bediening van de stad Antwerpen, waarbij stad Antwerpen het beheer en onderhoud wenst uit te besteden zodat een gelijkvormig en professioneel onderhoud voor alle beweegbare bruggen in het stadshavengebied gegarandeerd kan worden.
Interne Kennung: GAC_2024_03135
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50246000 Wartung von Hafenanlagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50532100 Reparatur und Wartung von Elektromotoren, 45221100 Bauarbeiten für Brücken, 50530000 Reparatur und Wartung von Maschinen, 45259000 Reparatur und Wartung von Anlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: GAC_2024_03135 - 1
Beschreibung: Deze opdracht betreft een meerjarenovereenkomst voor het preventief en correctief onderhoud van de installaties van de Londenbrug, Nassaubrug en Mexicobruggen, inclusief een 24/24 en 7/7 permanentiedienst. Het onderhoud omvat alle correctief, preventief en periodiek onderhoud op hieronder opgesomde mechanische, hydraulische en elektrische installaties. Onder onderhoud wordt verstaan: alle prestaties en leveringen (personeel, materieel, vervoer, signalisatie, diensten, etc.) die noodzakelijk zijn om de installaties op een volmaakte wijze in bedrijf te houden.
Interne Kennung: 1