2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rekreační přístav Kroměříž – Projekční práce
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je vyhodnocení předaných podkladů; předprojektová příprava - zpracování geodetického zaměření, matematický model proudění podzemní vody, vjezdový objekt do přístavu, koncepční řešení příjezdových a obslužných komunikací, parkovacích stání a manipulačních ploch, stání pro plavidla Policie ČR, servisní centrum, architektonické a dispoziční řešení provozní budovy, analýza energetické bilance přístavu a komplexní technické řešení přístavu; zpracování dokumentace pro povolení záměru ve smyslu ust. § 157 odst. 1 zákona č. 283/2021 Sb., stavebního zákona, ve znění pozdějších předpisů (dále jen „stavební zákon“). vč. BIM modelu; inženýrské činnosti; zajištění pravomocného povolení záměru; zpracování zadávací dokumentace včetně požadavků na výkon nebo funkci vč. BIM modelu; vytyčení základních vytyčovacích bodů stavby; autorský dozor, a to pro připravovanou stavbu „Rekreační přístav Kroměříž”. Tato stavba spočívá v zabezpečení plnohodnotného veřejného přístavu pro rekreační plavidla pro město Kroměříž. Přístav bude mít následující parametry a bude zajišťovat následující funkce: - plnohodnotný veřejný rekreační přístav s kapacitou cca 80 plavidel, - krátkodobé, střednědobé a dlouhodobé stání plavidel, - dlouhodobé chráněné kryté stání pro 2 plavidla Policie ČR, - nástup a výstup veřejnosti, - servisní služby (připojení na pitnou vodu a elektrickou energii, odčerpání fekálních a nádních vod, odběr odpadů, možnost tankování pohonných hmot (benzín, nafta, nedaněná nafta) a případně alternativních paliv, - sjezd pro spouštění plavidel a stacionární jeřáb, - ochranná a zimní funkce, - pozemní část přístavu včetně objektů provozního zázemí (provozní budova, sociální zázemí, sklady) a napojení na dopravní infrastrukturu včetně parkoviště. Součástí přístavu budou i přípojky na veškeré potřebné inženýrské sítě pro přístav včetně koncových odběrných sloupků pro připojení plavidel, pozemní části přístavu včetně objektů provozního zázemí, tj. budovy správce přístavu, hygienického zázemí, skladu a zázemí pro Polici ČR, připojení na veřejnou dopravní a technickou infrastrukturu včetně veřejného přístupu a příjezdu (a to i pro obslužnou techniku) a parkovací stání pro osobní automobily, autobusy a vleky. Přístav včetně přístupů bude osvětlený a monitorovaný kamerovým systémem. Zároveň bude instalováno plavební značení a informační systém přístavu. Spotřeba elektrické energie přístavu včetně odběrných sloupků bude částečně kryta prostřednictvím fotovoltaických panelů a bateriového úložiště. Základní přístavní činnost bude veřejného charakteru. Kompletní rozsah předmětu plnění veřejné zakázky je vymezen ve smlouvě a jejích přílohách, která tvoří přílohu č. 3 zadávací dokumentace.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: N006/25/V00030166