661366-2026 - Wettbewerb
Polen – Laborreagenzien – Dostawa odczynników, materiałów zużywalnych wraz z dzierżawą aparatów do automatycznej izolacji oraz amplifikacji kwasu nukleinowego metodą REAL-TIME PCR
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa odczynników, materiałów zużywalnych wraz z dzierżawą aparatów do automatycznej izolacji oraz amplifikacji kwasu nukleinowego metodą REAL-TIME PCR
Beschreibung: Dostawa odczynników, materiałów zużywalnych wraz z dzierżawą aparatów do automatycznej izolacji oraz amplifikacji kwasu nukleinowego metodą REAL-TIME PCR
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: DZP-271-2-82/PN/2026
661366-2026 - Procedura konkurencyjna
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy - Ogłoszenie o zmianie
Dostawy
2. Procedura
Procedura
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33696500 Odczynniki laboratoryjne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: DZP-271-2-82/PN/2026